Sponsorlu Bağlantılar

Netflix tüm cihazlardan nasıl çıkılır

57 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Netflix de tüm cihazlardan çıkma, oturum kapatma işleminin nasıl olduğuna dair bilgi vereceğiz.

İçinde bulunduğumuz zorlu günler nedeniyle evlere kapandık bir eğlence,  uğraş olarak Netflix üyeliği gerçekleştirerek zamanımızın çoğunu film, dizi izleyerek geçirdik.

Netflix kullanımının artmasıyla yeni üyeler için bizde birkaç püf noktası vermeye çalışacağız.

Bu püf noktalardan biride açık olan tüm Netflix oturumlarından çıkmak, tüm oturumları nasıl kapatılır bunu makalemizi sizler için hazırladık.

NETFLİX TÜM CİHAZLARDAN ÇIKIŞ YAPMA

Akıllı telefonlar, Smart Tv, Web, Xbox ve diğer cihazlardan izlemek için kullanıcı adı ve şifrenizle ilgili olarak oturum açtığınız hesaplardan çıkmak için aşağıda vereceğimiz basit adımlarla çıkış yapabilirsiniz.

  • İnternet tarayıcı üzerinden Chrome, Safari, Mozilla, Edge, Explorer ve diğer hangi tarayıcı kullanıyorsanız kullanıcı adıyla şifrenizle giriniz.
  • Sağ üst köşede profilinize giriniz.
  • Profilimi Yönet > Hesap veya “https://www.netflix.com/YourAccount” link adresini tarayıcınıza yapıştırarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Ayarlar yazan kısımda “tüm cihazlarda oturumu kapat” yazan yerden çıkış yapabilirsiniz.

Yukarıda adımlarla hesabınızın açık olan netflix tüm cihazlardan çıkış işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece kullandığınız cihazlar dışında diğer cihazlardan da oturumu sonlandıracaksınız.

TAVSİYE VİDEO;

 

Bunun dışında başka yerlerden ip adreslerinden açılan oturumları da aynı alandan görüntüleyerek sizin hesabınızı şifrenizi kullanan oturumun açılan yerdeki ülke, şehirleri görüntüleyebilirsiniz.

Netflix Yardım ve Destek Hattı

Bu yazımızda Netflix diğer cihazlardan nasıl çıkılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın