Sponsorlu Bağlantılar

Android smart tv için en iyi vpn uygulamaları

250 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Android smart tv vpn programları için en iyilerini sizler için bu yazımızda vermeye çalışacağız.

En sevdiğiniz programlara erişebilir, Netflix veya Amazon Prime gibi uygulamalar ile içeriklere sahip olabilirsiniz. Fakat bazen içeriklere ulaşamazsınız sınırlamalar olabilir. Yayınlar şifrelenmiş de olabileceği için içeriklere erişim sorunu yaşayabilirsiniz.

Android smart tv de kullanabileceğiniz coğrafi konumları atlamanızı sağlayacak birkaç vpn uygulaması hakkında bilgi vereceğiz.

Android Akıllı Tv de çalışan Vpn uygulamaları için aşağıda sizler için küçük derleme olarak gerek duyduğunuzda kullanabileceğiniz Vpn uygulamaları şunlardır.

VPN UYGULAMASI SMART TV

EXPRESSVPN

İnanılmaz derece hızlı bir sunucu ağı üzerinden güvenli bir şekilde erişim sağlamaktadır. İnternet akış trafiğini korumak için 256 Bit AES şifresi yapmaktadır.

Abone olduğunuzda en fazla beş cihazda kullanıma izin vermektedir. Böylece telefon, bilgisayar, tablet, akıllı smart televizyonlarda kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

NORDVPN

Akıllı televizyonlarda bir başka vpn uygulamalardan biride NordVPN dir. Dünyanın farklı bölgelerinden yaklaşık olarak 5000 sunucusu bulunduğu söylenmektedir. Android TV uygulamasında gezinmek ve kullanmak için ideal bir Android smart tv vpn uygulamasıdır.

Ayrıca NordVPN kayıt tutmamaktadır. Bağlantı günlükleri tutmaz ziyaret ettiğiniz web sitelerin ayrıntılarını depolamamaktadır. Aynı anda 6 cihaza kadar bağlantı desteklemektedir.

IPVANİSH

ABD sunucularının hızlı çalıştığı ve performanslı çalıştığı söylenmektedir. ABD de 700 den fazla sunucu barındırdığı ve 400 den fazlada Avrupa’ya yayılmış sunucularının olduğu belirtilmektedir. Dünya genelinde 1400+ fazla sunucusunun olduğu biliniyor.

Şifreleme olarak 256 bit AES şifrelemesi kullanılmaktadır. Abonelik sistemine göre 10 aygıta kadar destek özelliği vardır. Yıllık alımlarda 6,49 $, Aylık ödemelerde 10 dolar gibi bir ücretlendirmesi vardır. ANDROİD AKILLI TV VPN uygulamaları arasında önerebileceğimiz diğer VPN uygulaması da budur.

CYBERGHOST

Android smart tv için en iyi vpn uygulamaları arasında bir diğer uygulamamız CyberGhost olarak belirtebiliriz.

TAVSİYE VİDEO;

90 ülkenin üzerinde sunucu barındırmaktadır. Hizmet akışı, torrent ve yüksek hıza sahip vpn sunucuları vardır. Kurulumu basit olan vpn uygulamasında 24 saatlik ücretsiz deneme yapabilirsiniz. Böylece Android Akıllı Tv vpn uygulamasını deneyerek akıllı televizyonda test etme olanağı sunmaktadır.

Yukarıda tavsiye edebileceğimiz Android Smart Tv için en iyi VPN programlarını vermeye çalıştık. Sizlerin de tavsiyeniz varsa yazımızın hemen altında yorumlar sekmesi üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın