Sponsorlu Bağlantılar

instagram hesap sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı ol çözümü

2.268 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram hesap sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı ol 2021 yılında yaşanan sorunlar arasında hala devam etmektedir.

İlk önce konumuza başlamadan önce instagram hesap sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı ol sorunu nedir? Bu hata nasıl düzelir bununla ilgili olarak aradığınız çözüm yöntemleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Günümüzün en çok kullanılan sosyal ağlarından biri olan instagram’ da kullanıcı sayısı fazla olması ve popüler uygulamalar arasında yer alması nedeniyle birçok yazılım da bu ağlar üzerinde yazılımlar yazmaktadır.

Hal böyle olunca kullanıcı sayısına göre hataların, sorunlarla karşılaşma olanağı da o kadar fazlalaşmaktadır. Bu hatalardan biride instagram hesap sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı ol problemidir.

Bu problemi alma nedenin başında birçok yetkisiz izinsiz girişlerin olması nedeniyle karşı karşıya kalmanızdır. Peki bu yetkisiz girişler nedir?

İnstagram da takipçi kasma, beğeni kasma, takibi bırakanlar ve buna benzer üçüncü parti yazılımlar nedeniyle yetkisiz girişlerin fazla olması sebebiyle karşınıza instagram hesap sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı ol uyarı mesajı çıkabilmektedir.

Örnek verecek olursak siz Konya, Ankara lokalinden evinizin veya mobil internetinizden sürekli giriş yapıyorsunuz bu tür üçüncü yazılımlar kullandığınızda ülke dışı ip adresleri kullanıldığı için instagram filtrelerine yakalanmanız her an mümkündür.

Bu sebeple farklı bir lokasyondan bağlanıyor göründüğünüz için instagram tarafından hesabınız güvenlik nedeniyle kilitlenebilir.

Böylece instagram tarafından size instagram hesap sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı ol bir pencere açılacaktır. Bu nedenle hesabınızı doğrulamanız gerekecektir. Bunun yanında eğer mobil telefonlarda, tablet veya bilgisayarınızda VPN tarzı uygulamalar kullanıyorsanız aynı sorunu da alabilirsiniz.

İNSTAGRAM HESAP SAHİBİ OLDUĞUNU ONAYLAMAMIZA YARDIMCI OL ÇÖZÜMÜ

Yukarıda instagram hesap sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı ol hatası alma sebeplerini bahsettik. Şimdi bu sorun nasıl çözülür, hata nasıl giderilir bunun için aşağıda sizlere vereceğimiz çözüm yöntemlerini deneyiniz.

  • Telefon, tablette üçüncü parti yazılım kullanıyorsanız bunları mutlaka kaldırınız. Bu tür uygulamalar hesabınızı da tehdit edeceği için güvenli değildir.
  • Bilgisayar, telefon, tablet üzerinde VPN uygulamaları veya Proxy kullanıyorsanız bunları kaldırın normal bağlantı kullanın.
  • İnstagram hesabınıza bir telefon, bir e-posta adresi tanımlıysa bu sorunun çözümü oldukça kolaydır ve hemen geri alabilirsiniz.
  • E-posta veya telefonunuza gelecek doğrulama ile kolaylıkla alabilirsiniz.
  • Eğer sorun devam ediyorsa bir geri bildirim, sorun bildir formu doldurmanız gerekecektir. Bunun için “https://www.facebook.com/help/contact/357439354283890” adresi üzerinden hesabınızla ilgili sorun bildiriniz.

TAVSİYE VİDEO;

TAVSİYE YAZI; İNSTAGRAM YARDIM VE DESTEK HATTI

Bu konumuzda instagram bu hesabın sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı ol çözümü vermeye çalıştık. Konumuz ile ilgili sorular için sayfamızın altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Diğer instagram sorunları ile ilgili tüm sorularınız için instagram yardım ve destek sayfamızı kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın