Sponsorlu Bağlantılar

Netflix izleme geçmişi nasıl silinir

582 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda netflix izleme geçiminizi silme konusunda sizlere destek vermek amaçlı olarak yardım etmeye çalışacağız.

Netflix kullanım alışkanlığı gereği sizlere belli algoritmalar kullanılarak karşınıza alışkanlıklarınıza göre dizi veya film öneriler getirmektedir. Bu nedenle sevdiğiniz filmlere benzer, önerilen filmler veya dizileri sizlere önermek için sevmediğiniz, izlemediğiniz arama geçmişini temizlemek olacaktır.

Netflix arama geçmişini sildiğiniz de ve aramalarda sevdiğiniz filmleri önermek için izleme geçmişini silmek gerekecektir.

NETFLİX İZLEME GEÇMİŞİ SİLME

Bizde bu konuda netflix arama geçmişini temizlemek için hemen aşağıda adımlarla izleme geçmişini temizleyeme başlayabilirsiniz.

  • Hesap
  • Aktivite görüntüleme

Bu alanda tüm izlediklerinizi bu alanda göreceksiniz. Bu alanda sevmediğiniz, hoşunuza gitmeyen film veya dizleri bu listeden kaldırmak olacaktır.

Böylece izleme geçmişinizi güncel tutarak karşınıza ilginizi çekecek film veya dizileri getirecektir. Bu sizin ilgili alanınıza göre çalışan bir algoritma sistemidir.

Netflix izleme geçmişinizde yaptığınız temizlik sayesinde artık daha güzel filmleri tavsiye edeceği için kullanıcı deneyimi sağlayacak ve netflix zevkini daha çok almaya başlayacaksınız.

Daha önceki konularda akıllı indirme, uygulama dili değiştirme konularında sizlere destek verdiğimiz netflix de yeni gelen güncellemeleri bizimle takip etmek için ücretsiz mail abonesi olabilirsiniz.

Tavsiye Yazı; netflix uygulama dili nasıl değişir?

Bu konumuzda netflix alışkanlıklarını değiştirmek için bazı ipuçlarını sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Netflix izleme geçmişi temizleme konusunda sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın