instagram hikayeden paylaş özelliğini açma kapatma

3.649 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagram hikayeden paylaşma özelliği nasıl açılır, nasıl kapatılır konusunda yeni başlayan kullanıcılara destek vermek amaçlı olarak bu yazımızı sizlerle paylaşacağız.

Yeni güncellemeler ile birlikte birçok özelliği de beraberinde getiren instagram da son gelen güncellemeler instagram hikayelerinden paylaşım yapma konusunda bu özelliği getirdi.

Bundan sonra izinler doğrultusunda izin verdiğinizde artık sizin hikayenizi bir başkası da paylaşabilecektir. Bunun için uygulama için hikâye ayarlarından bu izinleri vermeniz yeterli olacaktır. Bizde bu konumuzda instagram stories paylaşım ayarı nereden, nasıl yapılır bunu aşağıda verdiğimiz adımlarla yapabileceksiniz.

İNSTAGRAM HİKAYEDEN PAYLAŞ ÖZELLİĞİ

İnstagram da hikayeden paylaş özelliğini aktif etmek, açmak için aşağıda adımları takip ederek gerçekleştiriniz.

  • Ayarlar
  • Gizlilik ve Güvenlik
  • Hikayelerden yeniden paylaşma

Yukarıda özelliği açık hale getirdiğiniz de “hikayelerde yeniden paylaşmaya izin ver” anahtarını açık hale getirdiğiniz de “diğer kişiler senin gönderilerini kendi hikayelerine ekleyebilir. Kullanıcı adın her zaman gönderinle birlikte görünecektir.

Yukarıda anahtar konumunu açtığınız hikayesini sizi takip eden veya profilinizin açık olduğunda herkes tarafından hikayesinde repost edilebilecektir.

İNSTAGRAM HİKAYE REPOST ETME

Yukarıda ayarı aktif hale getirdiğiniz de başka instagram kullanıcıları hikayesini repost edebilecektir. Nu ayarları tekrar kapatırsanız dolaysıyla hikayeyi hikaye olarak paylaşmayı engelleyebilirsiniz.

Yukarıda konumuzda instagram hikayeden paylaşmayı açma konusunda sizlere bilgi vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bize iletebilirsiniz. Diğer instagram sorunları için instagram yardım destek hattı sayfamızdan tüm sorularınızı bize gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram hikayeden paylaş özelliğini açma kapatma (2 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın