Sponsorlu Bağlantılar

Netflix e-posta güncelleme

67 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Netflix’de mevcut hesap açtığınız e-posta adresi nasıl değiştirilir, nasıl güncellenir değiştirmesi gereken kullanıcılar için bilgi vermeye çalışacağız.

Güncel kullandığınız Netflix hesabınıza bağlı mail adresinizde kredi kartı veya banka kartı yani ödeme yöntemi de gözükmektedir.

Bunun için mail adresi değişikliği yapmak için kredi kartı bilgilerinizi de tekrar yeniden girmeniz gerekecektir. Gerek gördüğünüzde güncel mail adresinizi değiştirmek için yapmanız gerekenler şu şekilde olacaktır.

NETFLİX MAİL ADRESİNİ DEĞİŞTİRME

 

E posta adresini yeni bir eposta adres ile değiştirmek için “https://www.netflix.com/email?locale=tr-TR” adresinden giriş yapınız.

Burada eski mail adresinizi göreceksiniz buradan yeni e-posta girmeniz ve tekrar doğrulamak için aynı mail adresi gireceğiniz kutuyu göreceksiniz. Bu kutuya “yeni e-posta” adresini giriniz.

Daha sonra eski mail adresinizde kayıtlı kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi yeniden girmeniz gerekecektir. Bu bilgileri girdiğinizde artık e-posta adresiniz doğrulanmış olacaktır.

Burada bazı kullanıcılar için kredi kartı bilgilerini girdiğinizde yeniden bir ödeme alacak mı, karttan çekecek mi gibi sorular gelmektedir.

TAVSİYE VİDEO;

Yeni mail adresinizi güncelledikten sonra kredi kartından herhangi bir ödeme alınmayacaktır. Sadece gününde ödeme tarihiniz geldiğinde ödeme çekecektir. Bu sadece yeni mail adresinin doğrulaması olduğu için böyle bir adım atılmıştır.

Tavsiye Yazı; Netflix yardım hattı

Bu yazımızda sizlere Netflix güncel mail adresi değiştirme işleminin nasıl yapıldığına dair bilgi vermeye çalıştık. Konumuz ile alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın