Sponsorlu Bağlantılar

Netflix altyazıları kişileştirme

91 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Netflix altyazı özelleştirme konusunda siz takipçilerimize ve merak eden kullanıcılarımıza bilgi vereceğiz. Son zamanlarda içinde yaşadığımız durumlardan dolayı evlere kapandık.

Bu durum içerisinde kimimiz yeni yeteneklerini keşfederken kimileri de bilgisayarında, televizyonda dizi film, film, belgeler izleyerek geçirmeyi tercih ettik.

Bu eğlence araçlarından biride Netflix bu güzel platform da dünya genelindeki popüler film, dizi, belgesel, aktiviteleri izlemek ile vakit geçirdik. Burada yabancı filmleri izlerken Netflix altyazı özelliğini de kullanıma açarak anlamakta zorluk çektiğiniz yerleri veya yabancı filmleri izleme imkânı sunuldu.

Bizim bu konumuzda Netflix altyazı kişileştirme özelliği kullanarak ödediğimiz paranın karşılığını alarak daha verimli kullanabiliriz. Aşağıda vereceğimiz püf noktasıyla Netflix altyazı özelliği nasıl kişileştirilir bunu anlatacağız.

NETFLİX ALTYAZI ÖZELLİĞİNİ KİŞİLEŞTİRME

Netflix’te bir şeyleri izlerken kullandığınız altyazı özelliğini özelleştirmek mümkündür. Kendinize göre özelleştirdiğiniz altyazı’da yazı fontunu veya boyutunu değiştirebilirsiniz.

Yazı tipi, metin boyutu, yazıları gölgelendirme, arka plan veya pencere yaparak tamamen kendi zevkinize göre kişileştirilmektedir.

Netflix oturumu açınız > [ Kendi profilinize girin ] > Ayarlar > Hesap > Profil ve Ebeveyn Kontrolleri > Alt yazı görünümü veya bu linkten direk olarak “https://www.netflix.com/YourAccount” ilerleyebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Buradan tüm cihazlar için alt yazı ayarlarını değişmek mümkün olacaktır. Tüm cihazlarda bu özellik kullanılacaktır.

TAVSİYE YAZI; Netflix altyazı boyutu değiştirme

Yukarıda adımlarda netflix altyazı özelliği nasıl değişir hakkında bilgi vermeye çalıştık. Netflix ile ilgili sorularınız için Netflix yardım hattı sayfamızı kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz. Bu konumuzla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın