Sponsorlu Bağlantılar

ndo.coreopti.net pop-up sayfası nasıl kaldırılır?

232 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza Bulaşan Ndo.coreopti.net Açılır pop-up Sayfasını AdwCleaner programı ile kaldırmayı deneyeceğiz.

Bu açılır reklam sayfası bilgisayarımıza indirdiğimiz demo yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşırlar ve tarayıcılarınızı etkileyerek Karşınıza sık sık açılır sayfa olarak geliriz.

Bilgisayarımıza Bulaşan bu açılır pop-up sayfasını Ndo.coreopti.net Kaldırma için Adımları izleyiniz.

1-Adım

Başlat > Denetim Masası > Program Ekle / Kaldır  Burada Bilgisayarımızda yüklü olan programları göreceksiniz burada dikkatinizi çeken bilmediğiniz Ndo.coreopti.net gibi yada buna benzer bilinmeyen programları kaldırınız.

2-Adım

Tarayıcılarınızı Fabrika Ayarlarına Geri Yükleyin çünkü Ndo.coreopti.net tarayıcılarınızı etklediği için Eski haline getirmekte fayda vardır. Tarayıcıların resetlenmesi ile ilgili konu başlıkları aşağıdadır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

3-Adım :

Konu Başında Dediğimiz gibi Bilgisayarımızdan Zararlı Girdileri silmek için AdwCleaner programını İndiriyoruz.

Bilgisayarımıza indireceğimiz AdwCleaner programı ile taratıyoruz ve listelenen zararlı girdileri işaretleyerek siliyoruz. “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” adresi üzerinden indirin ve kurunuz.

4-Adım

“http://www.gezginler.net/indir/junkware-removal-tool.html” adresinden indirin ve kurunuz.

Daha sonra bilgisayarımıza JunkWare programı indiriyoruz ve Güvenli Mod’da Taratma işlemini yapıyoruz. Bu işlem sonucundan sonra Bu açılır Sayfadan kurtulmuş olacağız. Kolay Gelsin…

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın