Sponsorlu Bağlantılar

futurro antivirüs yazılımı nasıl kaldırılır?

249 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınıza bulaşan bu sahte antivirüs yazılımı Futurro Antivirus Software bilgisayarımıza girdiğimiz face sitelerden , indirdiğimiz demo yazılımlardan yada ücretsiz yazılımlarda bulaşarak Bilgisayarınıza sahte bir tarama yaparak virüs bulunduğu gösteren uyarılar vererek sizin bu yazılımın tam sürümünü almaya teşvik ederek paranızı gasp edebilirler.

Bunun için Bilinçsizce araştırmadan internet üzerinden ücret ödemeyiniz. Şimdi Gelelim Bilgisayarımıza bulaşan bu sahte antivirüs yazılımı olan Futurro Antivirus Software  kaldırmaya Peki Bunu Nasıl Kaldırırız.

 

Bilgisayarımıza “http://www.softpedia.com/get/Internet/Popup-Ad-Spyware-Blockers/SpyHunter.shtml” adresinden spyware programı bilgisayarımıza indiriyoruz.  Bu program ile Bilgisayarınızı Güvenli Mod da Taratınız. Bilgisayarımızı ayrıca MalwareByte “http://www.gezginler.net/indir/malwarebytes-anti-malware.html” adresinden programı indirip Birde bu program ile Taratın.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın