Sponsorlu Bağlantılar

mmsrn.com ile Sitene Kod Ekle

398 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar , sevgili ademocut.com  takipçileri bu yazımda sizlere güzel bir kişisel blog sayfasından bahsetmek istiyorum.  Benimde zaman zaman  site , blog sayfalar için gerekli olan html kodlar için başvurduğum bir teknoloji , html kod , programlama dili olan java ve C ++ gibi yazılım dillerini kullana bileceğiniz güzel bir blog sayfasıdır.  mmsrn.com  arayıp’da bulamayacağınız değişik kodlamaları bulabileceğiniz bu sayfada site kayan banner yazı kodları , Google Sıra bulucu , sayfa yükleniyor gibi değişik kodlara rastlaya bilirsiniz. Yazıya link verme kodu kategorisini mutlaka ziyaret etmelisiniz bu kategori üzerinde bulamadığınız html kodları site adminin’den talep edebilirsiniz.

Bununla birlikte Bilimsel Yazılarında bulunduğu mmsrn.com sayfası geometri ve matematik üzerine iddialı bir şekilde gelmektedir. Bilimsel Yazılar  “http://www.mmsrn.com/category/egitim/” dikkat çeken başlıklardan bir kaçı ise vatandaşlık numarasının son iki harfinin bulunması , geometri sorularını çözme yöntemlerine kadar her şey anlatılmıştır.

Sizinde beğenerek ziyaret edebileceğiniz ve değişik konuları bulabileceğiniz bu kişisel web sayfası benim işime yaradığı gibi sizinde işinize yarayacaktır.  Bu site kod ekleme üzerinde iddialı bir şekilde olduğu söylemeden geçemeyeceğim.

Diğer bir göze çarpan Konu başlığı ise Seo çalışmaları ile ilgili kategorisi buraya siteniz için imleme siteleri ve google seo servisleri ile ilgili fikirlerinizi alabilirsiniz.  mmsrn.com yeni olmasına rağmen oldukça ilerleyen bir blog sayfası olarak göz önüne çıkmıştır.

mmsrn.com Genel Blog ‘unda  genel olarak baktığımızda webmaster konuları , Bilimsel konu başlığı altında eğitim hizmetleri , İnternet  konuları ve Programlama Dilleri üzerinde ağırlık verilmiştir. Sizin bu konulara ilgiliniz var ise ziyaret etmenizi şiddet ile tavsiye etmekteyim. Bu konular dışında İnternet üzerinden para kazanma , dolandırıcılık , sağlık , yazılım , Donanım , Fizik , Dini C-C++ , Anime ve Spor üzerine değişik konu başlıklarını bulabileceğiniz kişisel blog sayfası için emeği geçen  bu şekilde güzel bir site hazırlayan ve ilginç konular ile en iyi şekilde bilgi paylaşımı yapan Mustafa Bey’e ayrıca teşekkür ederim.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın