Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Excel de Shift F11 Kısayol Tuşunun Görevi

475 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, Bu konumuzda Excel fonksiyon tuşlarından biri olan Shift + F11 tuşu nedir, ne işe yarar konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

İşimize oldukça yarayan Microsoft Excel de yeni başlayanlar ver işinde uzmanlaşmış kişilerin bilmesi gereken mutlaka kısayol tuşları vardır.

Bu kısayol tuşlarından birisi olan “Yeni Çalışma Sayfası açmak” için kullanılan tuş kombinasyonu olarak kullanılmaktadır.

Excel yeni çalışma sayfası oluşturmak için hızlı bir şekilde SHİFT F11 tuşlarını kullanarak kısa yoldan açabiliyorsunuz.

Normal şartlarda yeni sayfa açmak için sayfalar sekmesinin olduğu alanda artı ( + ) işaretine basmanız yeterli olacaktır. El alışkanlığı ile kolay yoldan da SHİFT F11 tuşları da yeterlidir.

Windows işletim sistemlerin de bu tuşları kullanabileceğiniz gibi Shift F11 Excel Mac’de ise Command F11 olarak kullanabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuza Microsoft Office Excel de yeni sayfa açma kısayol tuşu olan SHİFT F11 tuşu hakkında bilgi verdik. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın