Sponsorlu Bağlantılar

Silinmeyen İnatçı Dosyaları Nasıl Silinir?

720 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar Bir soru geldiği için bende böyle bir paylaşım yapmak istedim. Soruda ; Bir dosya indirirken indirmek den vazgeçtiğim bir programın kalıntısı masaüstünde kaldı bunu bir türlü silemiyorum diye bir soru geldi . bu inatçı programlar nasıl silinir? silinmesi zor yazılımları nasıl kaldırabilirim? soruna cevap arayacağız.

Cevap ;

Bu indirilen dosya silmek için Bilgisayarınızı Yeniden kapatıp açmak gerekmektedir. Bu şekilde istemediğiniz Dosya silinecektir. Genelde böyle durumlarda Sistemde meşgul olduğu için bu dosya silinmez. Bu Dosyaları bu şekilde hiç silemiyorsanız  Size Önereceğim bir program  Unlocker  (“http://www.gezginler.net/indir/unlocker.html“) adresi üzerinden  bu program sayesinde istediğiniz Zor dosyaları silersiniz.

 

Video Anlatım ;

adını verdiğimiz program sayesinde kaldırılması zor programları temizleyebilirsiniz, bunun için arka planda çalışan program dosyası veya uzantılı bir dosya varsa bunu ilk başta kapatmak gerektiğini unutmayın. böylece kaldırması kolaylaşacaktır. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın