Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayardaki Saat dilimine İsim Yazma

297 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bugun Değişiklik olsun diye biraz görsellik katalım bu işlerden anlamayanlar için biraz ilgi uyansın diye Saat dilimi Penceresinde İstanbul yazarken biz bunu kendi memleketimizin ismiyle değiştirelim niye bizimde memleketimizin ismi geçmesin diye düşünürken böyle bir parlak fikir geldi.

Peki bu nasıl olacak ; Olur gayetde güzel olur işte size bir video paylaşımında bulundum . Beğenilerinizi yorum yaparak yada istediğiniz başka bir şey varsa onu isterseniz bende size hazırlar buradan tekrar paylaşırım. iyi Seyirler

bilgisayarda saat dilimine isminizi veya bir başka isim vererek bilgisayarda görsellik katabilir değişiklik yapabilirsiniz. Böylece bir farklılık yaratabilirsiniz. Bu konuda veya istediğiniz bir konuda tavsiye ve istekleriniz için yorumlar bölümünden gönderebilirsiniz. zaman dilimi nasıl değişir? veya saat dilimi değiştirme konusunda bu ayarlar tarafından değiştirildiğini kısa bir not olarak eleyelim.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın