Sponsorlu Bağlantılar

LG G7 Fit Format atma nasıl yapılır?

329 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda LG G7 Fit formatlama konusunda bilgi vermeye çalışacağız. LG G7 Fit sıfırlama işlemini anlatmadan birkaç ön bilgi vereceğiz ardından konumuza geçeceğiz.

LG G7 Fit ve diğer akıllı telefonlarda, tabletlerde genelde format atma işlemi virüsler, takılmalar, yavaşlamalar, donmalar, ikinci el satışları ve teknik servise göndermeden önce cihazı sıfırlanarak verilmektedir.

LG G7 Fit format atma başlamadan önce cihazın mutlaka bir yedeğinin alınması, telefon galerisinde videolar, fotoğraflar, notlar ve telefon rehberini mutlaka yedeklemeyi ihmal etmeyiniz.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME NASIL YAPILIR?

Yukarıda link yardımı ile de rehber nasıl yedeklenir? Bunu yazımızda okuyarak sizde yapabilirsiniz. Şimdi cihazı nasıl fabrika ayarına sıfırlarız? Bunu yazımızda açıklamaya geldi.

LG G7 FİT NASIL SIFIRLANIR?

LG G7 Fit telefonu eski ilk güne getirmek için cihazın üzerinde bulunan donatım tuşları ve menüler yardımı ile fabrika ayarına geri döndüreceğiz.

  • Ayarlar
  • Genel
  • Yedekle ve Sıfırla
  • Fabrika verilerine sıfırla
  • Telefonu sıfırla
  • Her şeyi sil

Yukarıda telefonun içindeki menüleri takip ederek LG G7 Fit sıfırlamayı gerçekleştirebiliriz. Birde bunu telefonun üzerinde bulunan donanım tuşları yardımı ile cihazı sıfırlayacağız.

LG G7 FİT HARD RESET ATMA

Telefonun üzerinde mevcut tuşları kullanarak fabrika ayarına sıfırlama yapabiliriz. Bunun için aşağıda adımları yerine getirelim.

├ Telefonu kapatın

├ Sesi Kısma + Güç Düğmesine birlikte basınız.

├ Logo gelene kadar basılı tutunuz

├ Factory Hard Reset

├ Delete user data all

Yukarıda adımları telefonun sesini açma tuşu ile menüleri geçerek onaylama için güç düğmesine basınız. Böylece yukarıda işlemlere geçiş yapabilirsiniz.

LG G7 Fit fabrika ayarları sıfırlama işlemi yukarıda verdiğimiz adımlarla yapılmaktadır. Bununla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorun bildirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın