Sponsorlu Bağlantılar

Lenovo Z5 Pro format nasıl atılır

8 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Lenovo Z5 Pro format atma işleminin nasıl yapılacağına dair bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli nokta üzerinde durup daha sonrasında Lenovo Z5 Pro sıfırlama işlemini anlatacağız.

Virüsler, donma, takılma, yavaşlama, ikinci el satışları ve teknik servis öncesi genel olarak cihazların tüm verileri sıfırlanmaktadır.

Lenovo Z5 Pro formatlama öncesinde cihazın tüm verilerin bir yedeğini mutlaka alınız. Telefon rehberi, notlar, video, fotoğraflar ve diğer önemli verilerinizi mutlaka yedekleyiniz.

ANDROİD TELEFON REHBERİ NASIL YEDEKLENİR

Lenovo Z5 Pro hard reset atma öncesinde yedeklemelerinizi yaptınız ve telefonun şarjınınız %50 seviyesinin altında olmayacak şekilde cihazın içindeki verileri silmeye başlayabilirsiniz.

LENOVO Z5 PRO NASIL FORMAT ATILIR

Lenovo Z5 Pro silme işlemini iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. Bu ilk önce telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak ve telefonun üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak gerçekleştireceğiz.

Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika ayarlarına sıfırla > telefonu sıfırla bu adımları kullanarak cihazın içinde tüm bilgileri silebiliriz. Telefonu eski ilk gün gibi eski ayarla geri alabilirsiniz.

Şimdi sıra geldi Lenovo Z5 Pro fabrika ayarla geri almak için fiziksel tuşları kullanarak eski ayarına getirmeye geldi.

LENOVO Z5 PRO NASIL SIFIRLANIR

Lenovo Z5 Pro hard reset atma işlemini cihazın üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak gerçekleştirelim.

  • Telefonu kapatın
  • Sesi kısma tuşu + Güç tuşu birlikte basın
  • Telefonun ekranına Logo gelene kadar basılı tutun
  • Logo ekrana geldiğinde basma işlemini bitirin
  • Wipe User Data
  • Fuse Wipe Data
  • Reboot

Yukarıda menüleri telefonun sesini açma tuşu ile ve güç tuşu ile seçebilirsiniz. Böylece cihazın içinde tüm bilgileri silebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Lenovo Z5 Pro fabrika ayarına geri döndürme işleminin nasıl yapılacağına dair bilgi vermeye çalıştık. Doğabilecek zararlardan tarafımız sorumlu değildir. Lenovo Z5 Pro format atma işlemi hakkında sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın