Sponsorlu Bağlantılar

Konuşulanı Yazıya Çeviren Program

781 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Sibel

Soru Gönder : Merhabalar , Konuşulanları Metin şekline çeviren buna uygun program var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Cevap : Merhaba Sibel Hanım , konuşmaları yazıya çevirme programlarını İnternet üzerinden aratmanız halinde bir çok programın olduğunu sitelerde görebilirsiniz. Ses’den yazıya çeviren uygulamalar arasında TTS adında bir uygulama mevcuttur. Bir nevi sesli tercüme yaparak hiç bir şey bilmeden yabancı kişiler ile’de konuşabilirsiniz.

sesli kayıtları yazıya çevirme

 

Kaynak : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fsm.speech2text&hl=tr” adresini kontrol ediniz.

Bunun dışında Sesli Mesaj yazdırma uygulaması olarak Dragon Dictate adında farklı bir uygulama mevcuttur. Dragon Dictate uygulaması mail , twitter , facebook gibi sosyal ağlarda başarılı çalışmaktadır. Bu uygumayı “https://itunes.apple.com/us/app/dragon-dictation/id341446764?mt=8” adresinden yükleye bilirsiniz. Buraya kadar hep app veya ios uygulamaları hakkından bahsettim. Peki bilgisayar için bir program yok mudur. Bunun dışında Listen N Write adında bir program tavsiye edebilirim. Toplantı , Konferans ders notlarınızı ve ses kayıtlarınızı kolaylı yazıya çevirebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

ses kayıtı yazıya çevirme , Sesli görüşmeleri metin olarak yazdırma , Konuşmaları yazıya çevirme , Yazıya çevirme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın