Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp Lock ile Mesajlarınızı Şifreleyin.

555 views
Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzün popüler Mobil uygulamalarından olan ve İnternet üzerinden ücretsiz sesli aramalar , sms , konum , video gibi media ürünlerini yollaya bildiğimiz Whatsapp kendini her yeni güncelleme ile yenilemektedir. Whatsapp güncellemeler ile güvenliğini artırmak için ek önlem alıyor mu tartışılır ama Android işletim sistemi kullananlar için üçüncü parti yazılım kullanarak Whatsapp üzerinden mesajlaşanlar için yabancı gözlerden koruyan bir uygulama geliştirildi.

whatsapp şifreleme

Bu uygulamamız sadece şuan için Android tabanlı telefonlarda kullanılmaktadır. IOS işletim sistemi için şuan maalesef yok . Bu uygulamamız Whatsapp Lock   uygulamayı Google Web Store üzerinden indirerek kullanabilirsiniz. Bu uygulamanın yeni adı ile Messenger and Whatsapp Lock ; Pin kullanarak Whatsapp , Facebook ve diğer uygulamaların sohbetlerini şifreleyerek yabancı gözlerden korumuş olacaksınız.

Messenger and Whatsapp Lock İndir :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapplock

Bu uygulamayı yüklediğinizde sizden 4 ( dört ) haneli bir pin oluşturmanızı isteyecektir. Bu gireceğiniz pin şifreyi unutmayınız. Ayrıca bu uygulamanın bir diğer özelliği ise ön kamerasını kullanarak saldırgan bir kişinin resmini çekebilmektedir.  Apple ( IOS ) için yok dedik ama buna benzer alternatif uygulamalardan olan “https://itunes.apple.com/in/app/password-for-whatsapp-messages/id697922531?mt=8”  Password For Whatsapp Messenger uygulaması belki işinizi görebilir  uygulamanın ücretli olduğuna belirteyim.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın