Sponsorlu Bağlantılar

Komik, garip ve popüler olan bu iki oyunu oynamalısınız.

655 views
Sponsorlu Bağlantılar

Çocuklar için hazırlanmış olan Osuruk Kardeşler oyununda bulunan kahramanlar, uçarak hareket ederler. Bu hareket esnasında altlarından sarı bir bulut şeklinde gaz çıkar. Diğer oyunlardan farklı olarak burada yukarıya doğru hareket etmek ve sabit kalmak çok daha kolaydır. Ancak burada kahramanın yukarıda kalması için dikkatinizi oyuna vermeniz gerekiyor. Çünkü kahramanınızın yukarılarda kalmasını sağlamak adına tuşa uzun süre boyunca basmanız gerekiyor.

Üstelik isteğe bağlı olarak bu kardeşleri birbirinden ayrı olarak da hareket ettirebiliyorsunuz. Ancak böylesi bir durumda kahramanlardan bir tanesi, diğerinden az puan alacaktır. Oyunun en güzel yönlerinden bir tanesi, 20 bölümden oluşması. Osuruk Kardeşler oyunu içerisinde bir taraftan dikkatli bir şekilde uçarken diğer bir taraftan da sembolleri toplamanız gerekiyor.

osuruk oyunu

 

Çünkü böylece seviyenin sonunda toplamış olduğunuz sembollerin belirtilen bölgeye yerleştirilmesi gerekir. İstenilen simgelerin toplanmasının sonrasında ise bir üst seviyeye çok daha rahat bir şekilde geçilebilecektir. Lakin burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, iki kardeşin de oyun içerisinde aktif olarak yer alması. Aksi bir durumda oyun ekranı ilerlemeyecektir. Hemen konuyu başka bir oyuna yönlendirelim. İnsanların büyük bir kısmı, Testere denildiği zaman seri halinde izlenen korku-gerilim filmini düşünür. Halbuki şimdilerde ortaya çıkmış olan en yeni oyun sayesinde böylesi oyunları beğenmeyen insanlar bile saatlerce bu oyunu oynamaya başlayacaklar. Öyle ki pek çok kişi ilk başlarda bu tarz oyunları sevmeseler dahi kısa bir süre sonrasında oyunun bağımlısı haline gelecekler. Oyuna başlanırken öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken şey testerenin çalışıp çalışmadığını kontrol etmek. Daha sonrasında ise artık sıra evde bulunan malzemeleri kesmek geliyor. Çok kolaymış gibi görülse de Testere ile etraftaki şeyleri parçalamak tahmin edilenden çok daha zor. Bundan dolayı ilk başlarda testere ile basit ürünleri parçalamanız gerekiyor. Sonrasında ise sıra silah gibi çok daha zor malzemelere geliyor. Bunları parçalamak biraz daha zor. Oyunu oynarken deneyimli olmanızın sonrasında artık en zor malzemeleri bile oldukça kısa süreler içerisinde parçalamaya başlayacaksınız. Öyle ki kısa bir süre oynamak adına oturduğunuz bu oyundan ne kadar isterseniz isteyin saatler boyunca kalkmayacak ve vaktinizi keyifle geçireceksiniz.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Karde%C5%9F
http://www.tokoyun.com/osuruk-kardesler.html

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın