Sponsorlu Bağlantılar

Paypal para bakiyesini dönüştürme nasıl yapılır?

722 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda Paypal Para Transferi kullananlar için para birimi çevirici kullanımı anlatacağım hem video şeklinde hemde resimli olarak paypal’a gelen Dolar kurunu TL kuruna çevirmeyi veya TL’den Dolar veya diğer para birimlerine nasıl çevrilir bunun hakkında bilgi vereceğim.

Bu konuda benimde biraz araştırmalar yaparak nasıl kur dönüştürücü kullanılır hemen anlatmaya başlıyorum.

Paypal Hesabına giriş yapıyoruz.

paypal kur çevirici

Paypal Bakiye yazan yere bir kere tıklıyoruz.

paypal kur çevirici2

 

Para birimlerini Yönet yazan kısıma tıklıyoruz.

paypal para birimi dönüştürme

Bu kısımda yapılacak adımlar “para birimi dönüştürme türünü seçin”  bakiye dönüştürecek ise burası bu şekilde kalacak. “Para Biriminden:” hangi para birini çevireceksek onu seçiyoruz. Tutar bölümüne Çevrilecek tutarı yazıyoruz. ve Hangi Para birimine çevrilecek ise o para birimini seçiyoruz ve Hesapla dediğimiz’de kur birimini ve çevrilecek toplam totali gösteriyor devam dediğiniz zaman para çevirmiş oluyorsunuz.

döviz incelemesi

 

Devam dedikten sonra döviz çeviri size bir kaç bilgi verecek kur ve dönüştürdüğünüz para biriminde kaç para ettiğini göstermekte eğer kabul ederseniz Dövizi Çevir butonu kullanıyorsunuz eğer istemiyor iseniz İptal yazan yere basmanız yeterlidir. Böylece paypal kur dönüştürme işlemini gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Paypal Kur Dönüştürme Nasıl Kullanılır ?

Arama Tags & Etiket ;

paypal para birimi dönüştürme , paypal para birimlerini yönet , paypal döviz çevirme , paypal kur dönüştürme , paypal para birimi , paypal kur convert , para birimi çevirme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın