Sponsorlu Bağlantılar

klavyede rock on işareti nasıl yapılır?

2.185 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda klavyede özel karakterler konusunda rock on işareti, nasıl yapılır? bununla ilgili bilgi vermeye çalışacağız. Klavyede bazı karakter ve işaretlerin kısayolları olacağı gibi bazı simgelerde yer almamaktadır. Bunun yerine karakter eşlem veya ascii kod tablosu kullanılmaktadır. Bu anlatımda rock on  simgesi nasıl yapılır? bununla ilgili olarak arama yapan arkadaşlara ipucu vermeye çalışacağız.

rock on işareti bilgisayar klavyesi üzerinde veya kod tabloları arasında bir yeri yoktur. Bunun için akıllı telefonlarda emoji klavyesi, smiley işaretlerini yaptığımız alan’dan mobil cihazlara yapabiliriz fakat Windows işletim sistemi kullananlar için bu işareti yapabilmek için emoji kütüphanesinden yardım alacağız.

Rock İşareti Nasıl Yapılır?

emoji kütüphanesi sayesinde bu işareti yapmak oldukça basit olacaktır. Yapılması gereken kopyala yapıştır ile bu işlemi gerçekleştirmek olacaktır. Şimdi rock on sembolü klavye üzerinden değilde kopyala yapıştır yardımı ile sitemiz üzerinden alalım ve istediğim yerde kullanalım.

🤘

rock işareti aşağıdaki alandan kopyalayabilirsiniz. bazı metin belgelerinde, word veya excel dosyalarında gösterilmeyebilir. yinede kullanmak istediğiniz alanlarda aşağıdan kopyalayın ve yapıştırınız.  rock simgesi, rock sembolü olarak bu işareti genel olarak mesajlarda akılı telefonlardan göndermek daha sağlıklı olacaktır. bu işaret bazen desteklemediği için diyebiliriz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın