Sponsorlu Bağlantılar

Kimse görmeden instagram gönderisi paylaşılabilir mi?

27 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram paylaşımlarını kimsenin görmediği paylaşımlar yapılabilir mi? Bununla ilgili olarak sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

Harika bir fotoğrafınız olduğunda bunu instagram da paylaşmak isteyebilirsiniz. Ya da bu gönderiyi kimsenin görmeden instagram gönderileri arasında olmasını isteyebilir fakat bunu kimsenin görmemesini de isteyebilirsiniz.

Bazı kullanıcılar bunu isteyebilmektedir. Ama çok takipçiniz varsa bu gönderilerin kimse görmeden paylaşımını yapmak imkânsızdır. Eğer sizi takip eden varsa mutlaka görecektir.

İnstagram hikayelerinde olduğu gibi yakın arkadaşlar gibi bir özelliği olmadığı için bu gönderileri herkes görebilmektedir. Instagram takipçileriniz tarafından mutlaka görülecektir.

Instagram bir şey paylaşmak istiyor ancak bunu kimselerin görmesini istemiyor fakat profiliniz de olmasını istiyorsanız bunun bir yolu var!

Gönderiyi paylaştıktan sonra, yüklendikten hemen sonra Arşive kaldırmanız gerekecektir. Arşive kaldırdığınızda bunu kimse görmeyecektir. Fakat bu gönderiyi 48 saat boyunca Arşive tutmanız gerekecek daha sonra arşivden öyle çıkarmanız gerekir.

Böylece sizin gönderilerinizi kimseler görmeyecektir. Akışlarda görülmeyecek fakat sizin Profilinize giren olursa anca öyle görülecek. Profilinize giren görsellerinize bakan kişiler buradan beğenebilmektedir.

Bazı kullanıcılar video veya fotoğraflarının profillerde nasıl görüleceğini test etmek amacıyla böyle düşünceye girebilir. Bununla ilgili olarak en doğrusu kimsenin takip etmediği ve kimseyi takip etmediğiniz boş bir hesap üzerinden görsellerinizi yükleyerek test edebilirsiniz.

Böylece bir gönderinin diğer gönderilerinize nasıl uyacağını görmek istiyorsanız bu yollara başvurabilirsiniz.

ARŞİVLE ÖZELLİĞİ;

Instagram üzerinde görselinizin olmasını fakat bunu kimsenin görmesini istemiyor veya daha önceden paylaştığınız bir gönderiyi artık kimsenin görmesini istemiyorsanız bunu arşivleyebilirsiniz. Arşiv özelliğine girerek önceden arşivlediğiniz görselleri görmeniz mümkündür.

TAVSİYE YAZI;

INSTAGRAM NASIL KULLANILIR

INSTAGRAM YANLIŞ KONUM SORUNU

INSTAGRAM WHATSAPP SOHBET PENCERESİ AÇMA

INSTAGRAM KULLANIMINA KOTA KOYMA

INSTAGRAM YARDIM VE DESTEK HATTI

Bunun için İnstagram > Profiliniz > Arşiv üzerinden arşivlediğiniz tüm video ve fotoğrafları görmeniz mümkündür. Buradan tekrar ana profilinize geri alarak herkesin görmenizi sağlayabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda instagram da kimseler görmeden paylaşım yapmak konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın