Sponsorlu Bağlantılar

Xiaomi hata raporu kapatma

31 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Xiaomi hata bildirimleri nasıl kapatılır konusunda gerekli bilgileri yazımızda bulabileceksiniz.

Xiaomi hata raporu bildirimi genel olarak Xiaomi Red serisinde fazlalıkla görünmektedir. Karşınıza sürekli olarak “Güvenlik sürekli olarak duruyor” uyarı mesajı olarak çıkabilmektedir.

Size şu şekilde bir bildirim olarak ekrana düşecektir. “Mi’ye bir hata raporu analiz edilmek üzere gönderilsin mi? Bu rapor kişisel kimlik bilgilerinizi içerebilir. Raporunuz bu hatayı düzeltmeye yardımcı olmak amacıyla kullanılacak olup, herhangi bir reklam içeriğiyle hiçbir zaman paylaşılmayacaktır.”

Bu tür uyarı mesajları oldukça insanın canını sıkabilmektedir. Şimdi bizim bu konumuzda Xiaomi hata bildirim mesajını kapatmak konusunda izleyeceğiniz adımları sizlerle paylaşacağız.

XİAOMİ HATA RAPORU BİLDİRİMİNİ KAPATMA

Xiaomi hata raporunu kapatmak için aşağıda adımlar takip ederek bildirim ikazlarını sonlandıralım.

  • Ayarlar
  • Uygulamalar
  • Uygulamaları Yönet
  • Güvenlik Uygulamaları
  • Verileri Temizle
  • Tüm verileri temizle

Yukarıda adımları takip ederek, Xioami hata bildirimlerini kapatabilirsiniz. Başka bir yöntem ise Xiaomi Güvenlik Uygulaması üzerine basılı tutarak Uygulama Bilgisi > Verileri Temizle > Tüm verileri temizle > Tamam adımlarıyla hata raporunu kapatabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Xiaomi hata raporu kapatma konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer konularda sorular için sayfamızın hemen altında yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın