Sponsorlu Bağlantılar

Kendi Skini Yükleyerek Agar.io Oynayın

1.018 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanların en popüler web tabanlı oyunlarından olan agar.io diğer oyunları geçmiş durumdadır. Agar.io nedir akla gelen ilk soruda bilmeyenler için hemen açıklama yapalım. Google Chrome , Yandex Browser , İ.Explorer , Safari , Firefox ve diğer web tarayıcılar’da oynanan oyunda agar.io mantığı , diğer oyunculara yem olmadan büyümektir.

agar.io eklentisi

Diğer oyunların dışında klavye ve mouse ile oynanan bu oyun’da multiplayer türünde yani çoklu oyuncular ile oynanan bu oyun balonları yiyerek diğer büyük oyunculara yem olmadan karakterini büyütmektedir.

Çok büyüdüğünüzde space tuşu ile bölüne biliyorsunuz. Bu konumuz’da agair.io “http://www.fagario.com/?l=tr” oynaya bilmek için sizlere güzel bir site üzerinden bahsedeceğim.

agario oyna

 

Fagario.com ile pvp server ile bu oyunu zevk ile oynayabileceksiniz. Kendi Skin yükleyebileceğiniz gibi Skin Galerisinden kendinize göre bir ikon seçerek ve nick adresinizi odalara giriş yapabilirsiniz. Agario  “http://www.fagario.com/?l=tr” oynamadan önce diğer ayarlarınızı gerçekleştire bilirsiniz. Fagario.com üzerinden agar.io oynarken sohbet edebilir , ekran görüntülerini çekebilir ve skorları paylaşabilirsiniz.

Ayrıca İngilizce , Azerice , Türkçe , İspanyolca , Almanca gibi dil destekleri’de mevcuttur. Bu popüler ve tren oyunu oynamanın en doğru adresi olan Fagario.com ile agar.io oynarken eğlencenin zirvesine ulaşacaksınız.

Agar.io püf noktası

agario oynarken birinin sizi yutacağından emin olduğunuz o zaman space tuşu ile ikiye bölüne bilirsiniz böylece bir yarısını kurtarmış olursunuz , büyük bir balonu yutmak için karşısına mayını ve topu alın ve W tuşuna sürekli basınız mayından bir parça kopup büyük topu parçalayacak ve sizde böylelikle yutacaksınız.

Kaynak : http://www.fagario.com/?l=tr

Arama Tags & Etiket ;

agar.io nasıl oynanır , agario oyna , agar.io nedir , agar.io pvp server , agar.io games , agar.io hile , agar.io püf nokta

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın