Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} Adobe Premiere Çalışmayı Durdurdu Hatası

2.484 views
Sponsorlu Bağlantılar

İşletim sistemi Windows 7 , Windows 10 kullananlar için Bilgisayarı açtığında belli bir süre bilgisayar bekledikten sonra Adobe Premiere Çalışmayı Durdurdu hatası vermektedir , bu soru siz takipçilerim tarafından gönderilmiş bir soru olup bununla ilgili olarak nasıl çözülür? bununla ilgili olarak bilgi ve fikirlerimizi paylaşalım.

Bilgisayarımızda yüklü olan programlar genel’de Windows update yani güncelleme yapıldığında bu güncellemelere uyumsuz olduğu gerekçesi ile çalışmalar ve uyumsuzluk nedeni hatalar ve sorunlar yaşatabilir.

Adobe Premiere Pro CC Çalışmayı Durdurdu Sorunuda bunlardan biri olabilir veya bu hata uygun olmayan bir işletim sistemine kurulan programlar’da bu sorunu doğal olarak açabilir.

Adobe Premiere Çalışmayı Durdurdu Hatası Nasıl Çözülür?

Bu sorun nasıl çözülür bununla ilgili olarak hemen konuya girelim. Bilgisayar’da yüklü olan Framework yüklümü veya güncel sürüm mü kullanıyor musunuz? bunu kontrol ediniz.

Windows Güncellemeleri yapıldığı mı ? Windows güncellemelerinin yapıldığından emin olunuz.

Yönetici olarak programı çalıştırmayı deneyiniz.

Windows Uyumluluk ayarlarını deneyiniz.

Programın orjinal olanı mı kullanıyorsunuz ? Crackli dosya mı kullanıyorsunuz bunlar bu sorunu yapabilir.

Yüklediğiniz programın İşletim sisteminize uygun olup olmadığını kontrol edin yani Windows 10 veya Windows 7 sistemine uyuyor mu kontrol ediniz.

Bu tür sorunlar Adobe Premiere Çalışmayı Durdurdu sorunsalı yaşatabilir eğer bu program sonradan yüklü olduktan sonra bu hatayı veriyor ise Sistem Geri Yüklemesi yaparak sistemi eski haline geri getiriniz.

Sistem Geri Yükleme Nasıl Yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın