Sponsorlu Bağlantılar

İphone mail sonuna imza ekleme

194 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda iphone maile imza ekleme konusunda siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışacağız.

Konumuza başlamadan önce mail sonunda imza ekleme nedir? Bundan biraz bahsedeceğiz ardından da imza nasıl eklenir bunu sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Gönderdiğiniz mailler de sizi temsil eden firmalar Logosu, kişisel Logo, web site, sosyal ağ { Twitter, Facebook, Instagram ve diğer } ağlar veya emojiler eklemek suretiyle her mailin sonunda görünmesini istediğiniz tanıtımlar diyebiliriz.

Sizde cep telefonundan hesabınıza eklediğiniz mail adresinizin sonunda imza olarak görünmesini istediğiniz tanıtımın çıkmasını, imzanızın çıkmasını istiyorsanız bunu sizde ekleyebilirsiniz.

Outlook imza ekleme

Yandex maile imza ekleme

Daha önce önceki konularımızda outlook ve yandex mail servisinden imza nasıl oluşturulur bunu anlatmaya çalışmıştık. Bu konumuza iphone mail eklemek için hangi yolları kullanarak ekleniyor bunu anlatacağız.

İMZA EKLEME İPHONE

Ayarlar > Mail > İmza bu adımları takip ederek eklediğiniz mail hesaplarının tümü için veya her bir hesap için ayrı ayrı imza oluşturabilirsiniz.

Yukarıda konumuzda mail sonuna imza ekleme konusunda destek vermeye çalıştık. Bununla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize ulaşarak konuyla alakalı sorularınızı gönderebilir veya diğer tüm konularda sorularınız için soru-cevap sayfamızdan bize ulaşarak sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın