Sponsorlu Bağlantılar

Yandex Mail’e Fotoğraflı İmza Nasıl Eklenir?

6.284 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bireysel veya Şirket e-postaları ile işlerinizi takip ediyorsanız  ve kullandığınız Yandex Mail ile gönderdiğiniz e-posta arkasında imza ekleyebilirsiniz. Bu imza nasıl olabilir ? Adınız Soyadınız çalıştığınız şirket Logo’su , Telefon Numarası , Web Adresi ile Sosyal Media adreslerinizi Facebook , Twitter , İnstagram gibi Butonları ekleyebilirsiniz. Bunu Daha önce’den Gmail Mail İmza konusu üzerinde durmuştuk.

Bu konumuz’da Yandex Mail Adresine imza nasıl ekleriz konusu üzerinde pratik bir şekilde resimli ve video anlatım ile paylaşım yapacağım.

yandex mail imza ekle

 

Yandex Mail Kutu üzeriden Sağ üst Köşe’de ( 1 ) tüm ayarlar butona basıyoruz açılan pencere’de Kişisel bilgiler , imza , resim ( 2 ) yazan kısıma giriyoruz.

Daha sonra imza ve logo için bir örnek yazı belirleyelim. Mesela aşağıdaki gibi olabilir.

Adem ÖCÜT

iyi çalışmalar Dilerim..

yandex resim imza

 

yukarıda imzalarınız penceresi gelmektedir. Buraya ilk önce yazımı yazdım yani isim soy isim ve var ise notlarımı daha sonra Resim Ekle kısmına basıyorum. Burada Görsel bir bağlantı resim link eklemem gerekecektir.

yandex resim upload

Buraya ne ekleyeceğim ? buraya Logo veya herhangi bir görsel resim upload ediyoruz bunun için upload edeceğimiz sitelerin başında ‘hizliresim.com’ gibi siteler var burada upload ettik’den sonra burada size resim linkleri verecek bu link adresini buraya yapıştırıyoruz.

yandex imza

 

İmza ve Logo eklenti şimdi adrese bağla işaretliyoruz , imza ekle dediğimiz’de imza’mızı ilave etmiş oluyoruz. Bundan sonra gönderdiğimiz maillerin altında bu imzamızı ve yanıtlamak istediğimiz maillerde bile ekleyebiliriz.

Yanıtın hemen altına yerleştir veya tüm e-posta altında yerleştirebiliriz. Birden fazla imza oluşturabilir , e-posta yollarken bu birden fazla imza arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

yandex imza ekleme , yandex imza oluşturma , yandex mail kutusu , yandex mail arkasına imza oluşturma , e mail imza , mail imza ekleme , yandex mail imza nasıl eklenir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın