Sponsorlu Bağlantılar

İphone klavye sözcüğünü temizleme

174 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda iphone klavye sözcüğü sıfırlama konusunda nasıl sıfırlanır, nasıl temizlenir bu konularda siz takipçilerimize bilgi vereceğiz.

Sizlerde yeni konulardan haberdar olmak için e-posta aboneliğimizi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Akıllı telefonlarda Android ve IOS işletim sistemli iphone veya ipad cihazlarda klavyede sık kullanılan kelimeler iphone klavyesinde yazı yazarken size önerilen olarak karşınıza çıkar. Bazen iyi olabileceği gibi bazen de klavyenin azizliğine uğrayabilirsiniz.

BU yapay zeka siz telefon klavyesinde mesaj yazarken kelime önerileri ve size bu sık kullanılan kelimeleri gösterir. Bizim bu konumuzda iphone klavye sözcüğünü temizleme konusunda sizlere eğer bu önerilen, sık kullanılan kelimeleri gösterdiği yeri temizlemek istiyorsanız sizlere aşağıda vereceğimiz adımları takip ederek temizleyebilirsiniz.

İPHONE KLAVYE GEÇMİŞİ NASIL TEMİZLENİR

Eğer sizde İOS işletim sistemli iphone kullanıyorsanız klavye geçmişi silmek suretiyle size önerilen kelimeleri silebilirsiniz.

  • Ayarlar
  • Genel
  • Sıfırla
  • Klavye sözcüğünü sıfırla

Yukarıda adımları takip ederek güvenlik nedeniyle parola girerek sözcüğü sıfırlama işlemini başlatabilirsiniz. Bu işlem sonrasında sıfırlama işlemi sonrası tüm sözcükler sıfırlanır ve klavye eski fabrika ayarına geri getirilir.

Tavsiye Yazı; TL işareti nasıl yapılır

Yukarıda anlattığımız konumuzda iphone klavye sözcüğü sıfırlama nasıl yapılır konusunda bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu konuyla akalı olarak sizlerden gelecek soruları sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın