Sponsorlu Bağlantılar

İphone imessage nasıl yazdırılır

28 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda iphone da imessage üzerinden gelen mesajlar nasıl yazdırılır? Konusunda sizlerden gelen sorulara cevaplar bulmaya çalışacağız.

İmessage üzerinden gelen mesajları yazdırmak için birçok neden olabilir. Gelen mesajları yazdırmak suretiyle elinizde bir kanıtın olmasını da istiyorsanız sizlere aşağıda vereceğimiz ipuçlarını kullanarak imessage mesajlarını yazdırma işlemini yapabilirsiniz.

İPHONE’UNUZDAKİ İMESSAGES NASIL YAZDIRILIR

Sizde iphone kullanıyor ve size gelen mesajları yazdırmak istiyorsanız bunun için birkaç teknik ile nasıl yazdırılabilir bunları sıralayalım.

  • EKRAN GÖRÜNTÜSÜ AL VE YAZDIR

Bunun için en sık kullanılan yöntem imessage mesajının ekran görüntüsü almak ve bu ekran görüntüsünü baskıya göndermek bulunduğunuz yerde bilgisayar yazıcısı gibi baskı cihazlarından yararlanabilirsiniz.

  • İLETİYİ NOTLARA KOPYA VE YAZDIR

İphone veya İpad da imessage üzerinden gelen mesajları notlar kısmına kopyalamak ve buradan yazdırmak olacaktır. Bazı Notes App uygulamaları vardır bu gibi uygulamalar üzerinden kolaylıkla yazdırabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO

 

Bu iki yöntemle kolaylıkla imessage mesajlarını yazdırmak için kullanabileceğiniz basit yöntemlerdir. Bazı kullanıcılar yeni oldukları bu konuda araştırma yapabilir bazı kullanıcılar ise sıklıkla bu yöntemi saten kullanmaktadır.

Tavsiye Yazı: Apple destek hattı 

Diğer konumuz imessage el yazısı mesaj nasıl yazılır konusunda sayfamızdaki güncellemeleri takip ederek sizde kolaylıkla yapabilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın