Sponsorlu Bağlantılar

Apple yardım / şikayet / destek telefon numarası

136 views
Sponsorlu Bağlantılar

Apple eski adı ile Apple Computer, tüketici elektroniği ile sektöründe bir numara diyebileceğimiz bir şirkettir. Bu şirketin en çok kullanılan elektronik cihazlarından telefonda iphone, tablette ipad bilinmektedir. Bunun yayında diğer ürünleri iwatch, ipod, appletv, mac gibi akıllara ilk gelen ürünlerdir.

Kullandığı cihazlar içinde ios işletim sistemini kullanmaktadır. Son zamanlarda iphone x, iphone 8 ve diğer telefon modelleri olan iphone 7, iphone 6s ve öncesi şuan bu konuyu yazdığımızda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu konumuzda apple ürünlerinde yaşanan şikayetler, yada destek almak için arayabileceğiniz, ulaşabileceğimiz bir müşteri numarası, destek e-posta adresi, çağrı merkezi numarası arayanlar için bu konuda yardımcı olmaya çalışacağız.

Apple Müşteri Hizmetleri 

iphone müşteri hizmetleri , apple müşteri destek hattı iletişim, çağrı numarası olarak aşağıda vereceğimiz numara ve mail adresi üzerinde şikayet, yada destek alabilirsiniz. apple destek numarası teknik destek alabileceğiniz numara olarak ;

Türkiye apple teknik destek numarası 00 800 448829878 olarak arayabilirsiniz. Teknik destek için bu numara üzerinden arama yaparak apple ürünleri için yazılımsal, donatımsal, aksesuar ürünlerinde destek alabilirsiniz. 

itunes store desteği için “https://support.apple.com/tr-tr” adresi üzerinden online destek alabilirsiniz. Garanti ve Onarım ve bir çok desteği bu alandan alabilirsiniz.

Bulunduğunuz yerden biri ile konuşmak istiyorsanız “https://getsupport.apple.com/?caller=home&PRKEYS=” adresi üzerinden kullandığınız cihazlar üzerinden yardım için irtibata geçebilirsiniz. Mac, İpad, İphone, Appe Watch, Apple Tv, Apple Kimlik, İpod, Uygulama ve Yazılımlar, AirPods ve aksesuar ürünleri için yardıma ihtiyacınız varsa bu alandan apple destek hattı yardım alabilirsiniz.

iphone destek numarası ve diğer ürünler için yukarıda link adresi üzerinden iletişim kurmak için teknik destek ekibinden yardım talep edebilirsiniz. 

Apple Destek Hattı 7/24 

Apple ürünlerinde satış desteği almak mı istiyorsunuz, bir ürün, yazılım yada bir aksesuar satın almayı düşünüyorsunuz o zaman iletişim numarası için çağrı merkezi olarak 00800 448 829 873 üzerinden veya sabit telefon numarası olarak 0 216 282 15 11 telefon numarasını ( ücretsiz ) olarak arayabilirsiniz. 

Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri sabah 09:00 ile akşam 20:00 arası telefonla iletişim kurabilirsiniz. Apple / Satış Destek numarası üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Apple Kurumsal Müşteri Destek Numarası 

Eğer kurumsal firmalar, devlet dairesi yada profesyonel destek almak yada satın alım için erişim sağlayacaksanız o zaman 00800 448 829 875 telefon numarası üzerinden veya 0 216 282 15 12 çağrı numarasından destek alabilirsiniz. 

Bu numaralar üzerinden kurumsal müşteriler, kurumsal hizmetler ve finansman çözümler, takaslar üzerine hizmet numarası olarak erişim sağlayabilirsiniz. Apple Kurumsal Müşteri Destek çağrı merkezi üzerinden destek alabilirsiniz.

Eğitim için Destek Numarası ;

Öğrenci, Öğretmen veya Eğitimci iseniz apple store yada eğitim sayfası üzerinden “https://www.apple.com/tr-edu/shop” destek alabilirsiniz. Bunun dışında 00800 448 829 873 telefon numarası veya 0 (216) 282 15 11 numaraları üzerinden yardım alabilirsiniz. 

Apple eğitim destek ve satın alma işlemi için yukarıda numaraları arayabilir, yardım ve destek alabileceğiniz iletişim numaraları yer almaktadır. 

Apple şikayet hattı yukarıda verdiğimiz telefon numaralarından size bireysel yada kurumsal olarak işe yarayacak iphone çağrı merkezi numaraları üzerinden destek, yardım ve şikayetlerinizi geri bildirim yapabilirsiniz. Eğer Türkiye apple yardım numarası dışında farklı bir ülkede yaşıyorsanız bunun diğer yabancı ülke telefon numaraları için “https://support.apple.com/tr-tr/HT201232” link adresi üzerinden bulunduğunuz ülke için apple teknik destek numarasına sahip olabilirsiniz. 

Apple Yetkili Servis Numaraları ;

Apple yetkili servis numaraları için “https://locate.apple.com/tr/tr/” adresi üzerinden bulunduğunuz lokasyon, ülke’deki yetkili servislerin telefon numaralarını bulabilirsiniz. 

Kayıp Çalıntı için Apple Şikayetleri ;

Eğer apple ürünlerinden birini kayıp ettiğiniz yada çaldırdınız bu yaşanan hırsızlık, kayıp çalıntı için bulunduğunuz polis merkezine bildirmeniz gerekecektir. Bunun için cihazın Faturası,  imei numarasını göstermeniz gerekebileceğini unutmayın.

Apple çevrim için destek için ilk 90 gün için destek verildiğini unutmayın. Yukarıda sizlere apple iletişim numarası, apple yardım, destek ve şikayet numaralarını vermeye çalıştık. Bu konuda yardımcı olmak için daha geniş bilgiler için apple sayfasından yararlanabilirsiniz.

Arama Tag & Etiketler ;

apple destek numarası, apple destek, apple destek chat, apple teknik servis randevu, apple müşteri hizmetleri 24 saat, apple destek hattı iletişim, iphone destek, apple yetkili servis, apple destek hattı zorlu, apple destek hattı istanbul, apple destek hattı ankara, apple destek hattı bursa, apple destek hattı, apple destek hattı konya, apple destek hattı izmir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Apple yardım / şikayet / destek telefon numarası (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ayrı ayrı açıklamanız için teşekkürler apple ürünleri için destek almak için arayacağımız numara ücretli mi?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın