Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram da çift katlı hikâyeler

86 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram da en çok sevdiğimiz özelliklerden biride hikâyelerdir. Snapchat’den esinlenerek instagram özelliğine giren Hikâyeler özelliğine daha hızlı erişim sağlayabilmek için çift katlı hikâyeler özelliğinin test aşamasında olduğunu Sosyal medya uzmanı Matt Navrra tarafından kendi hesabından paylaşılarak duyudur.

Sosyal medya uzmanı Navarra tarafından paylaşılan ekran görüntüsünde Hikâyeler çift katlı hikâyeler özet akışında test ediliyor.

Daha önceden tersine mühendislik uzmanı olan Jane Manchun Wong tarafından paylaşılan ekran görüntüsünde instagram akışlarda daha fazla hikâye baloncuğu eklemek için bir kodun olduğunu tespit ettiğini hesabından duyurmuştu.

Bu şu demek oluyor ki yakın zamanda instagram akışlarda daha fazla hikâyeyi bir arada görebileceğiz. Tutulan bir özellik olduğunda çift katlı hikâyelerde daha önemli gelişmelerin bir ilk adımı olacaktır. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın