Sponsorlu Bağlantılar

iphone hey siri ile fotoğraf çekme

457 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda iphone kullanan kullanıcılar için siri komutu ile fotoğraf çekme işlemini sizlere anlatacağız. Konumuza başlamadan önce biraz hey siri hakkında bilgi verdikten sonra hey siri fotoğraf çekme komutu nedir bunu açıklayacağız.

Apple işletimi kullanan cihazlarda İPhone İOS, WatchOS, tvOS bir parçası olan Dijital Ajanda görevini üstlenmektedir. Bu bir yazılım olarak asistan ve bilgi gezginidir. Burada sesli komutlarla telefon üzerinde istenilen özellikleri kullanmanızı sağlamaktadır.

Bu önemli özelliği kullanarak hey siri ile fotoğraf nasıl çekilir bunu sizlere yazımızda anlatmaya çalışacağız.

İPHONE SİRİ İLE FOTOĞRAF ÇEKME

Teknolojiyi en iyi bir şekilde kullanabilmek sizin elinizde bu nedenle iphone kullanıyorsanız sizi özelliğini kullanarak da çekim yapabilirsiniz.

Bunun için SİRİ özelliğini aktif etmek gerekecektir. Ayarlar > Genel > Siri adımlarını takip ederek Siriyi etkinleştirin.

Hey Siri açtıktan sonra aşağıda vereceğimiz fotoğraf çekme modlarına göre siriyi kullanarak kamerayı açabilirsiniz.

  • Selfie Çek
  • Kare Resim Çek
  • Video Çek
  • Ağır Çekim video çek
  • Panorama Çek
  • Hızlı Resim Video Çek

Yukarıda komutları kullanarak Siri de resim çekme komutlarını kullanarak Siriyi kullanabilirsiniz. Böyle Sİri komutu ile resim çekme işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

TAVSİYE VİDEO;

Tavsiye Yazı: Apple Destek ve Yardım Hattı

Bu konumuzda Siri fotoğraf çekme komutu hakkında bilgilendirme yapmaya çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın