Sponsorlu Bağlantılar

iphone 11 sıfırlama nasıl yapılır

77 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda iphone 11 sıfırlama işleminin nasıl yapılacağına dair sizlere bilgiler vereceğiz. En büyük yeniliği 3 kamera olarak ön plana çıkan iphone 11 de yeni kullanıcılar için iphone 11 nasıl format atılır konusunda ilk kez iphone deneyimi yaşayanlar için aşağıda adım adım bu işlemin nasıl yapılacağına dair bilgiler sunacağız.

Telefonlara genellikle donmalar, takılma, yavaşlama, virüsler, ikinci el satışları ve teknik servis öncesi cihazlar format atma işlemi yapılarak eski ilk gün gibi haline gelmektedir.

İphone 11 formatlama öncesinde cihazın içinde bulunan resimlerin, videoların, telefon rehberinin mutlaka yedeğinin alınmasını sağlayınız. Telefonu yedekledikten sonra iphone 11 silme işlemine başlayabilirsiniz.

İPHONE 11 NASIL FORMAT ATILIR

Telefonu eski ilk gün gibi hale getirmek için telefonun içinde bulunan verileri temizleyeceğiz bunun için şarjınızın %50 seviyesinin altında olmamasına dikkat ediniz. Şimdi İphone 11 format atma işlemine başlayabiliriz.

TÜM İÇERİĞİ VE AYARLARI SİLME

  • Ayarlar
  • Genel
  • Sıfırla

Yukarıda adımlarla telefonun içinde bulunan tüm içerikleri resimler, notlar, videolar, telefon rehberi dâhil olmak üzere tüm verileri silebilirsiniz.

Bunun dışında telefonun içinde fabrika ayarına geri almak işlemini yapabileceğiniz gibi sadece ayarları da silebileceğiniz işlemleri de yapabilirsiniz.

  • Ayarlar
  • Genel
  • Sıfırla

Tüm ayarları sıfırla bu işlemlerde cihazın içinde yaptığınız ayarları kaldırabilirsiniz, temizleyerek fabrika ayarına sıfırlama işlemini yapabilirsiniz.

Tavsiye Yazı: ipad / iphone yazılım güncellemesi nasıl yapılır

Yukarıda adımlarla iphone 11 sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca diğer ağ ayarlarını silmek içinde yine aynı yöntemle gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca iTunes ayarlarını kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO

Bu konumuzda sizlere iphone 11 format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın