Sponsorlu Bağlantılar

İphone’dan Toplu Kişi Nasıl Silinir?

413 views
Sponsorlu Bağlantılar

İphone Telefon Kullanıcısınız yeri geldi ve telefonu satmak icap etti, Telefon rehberini Nasıl topluca silerim diye bir soru geldi aklınıza normalde rehberden kişi silme tek tek yapmak zorundasınız. Yada Telefonunuzu Sıfırlamak için itunes kullanmak zorundasınız.

Şimdi Geldik sorumuza bunun için bir uygulama edinmemiz gerekmektedir bunun için şuan ücretli olan Apple Store’den indireceğiniz  Contacts In : Import CSV & Manage Groups uygulamasını kullanabilirsiniz.

  • 1,2 Mb boyutunda – İngilizce ve Rusya dillerini destekliyor

icloud üzerinden kişi silme nasıl yapılır? 

sonradan yazdığım konu programa ihtiyaç duymadan icloud üzerinden toplu rehberden kişi silme işlemini daha hızlı yapabilme imkanı sunmaktadır. Sizde toplu kişi silme için apple kullanıcı kimliği ve şifreniz ile icloud.com üzerinden işleminizi yapabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket;

toplu kişi silme, rehberden toplu kişi silme, kişiler hızlıca nasıl silinir, birden fazla kayıt silme, toplu kişi silme işlemi, iphone kişi silme, iphone rehberden kişiler nasıl silinir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın