Sponsorlu Bağlantılar

İphone / İpad Denetim Masası nedir?

541 views
Sponsorlu Bağlantılar

İOS 7 Güncellemesi ile gelen Wi-Fi , Bluetooth , Uçak Modu gibi ayarlara hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayan bir özelliktir. Bu Denetim masası ile iphone telefonu , Wifi özelliğini açma / kapama için , Uçak Modunu Açma / kapama , Bluetooth özelliğini açma / kapama , Rahatsız etme Özelliğimi Açma / kapama , Müzik uygulamalarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

En alt kısımda ise El Feneri , Hesap Makinesi , Kamera , Kronometre ayarlarını kullanmanız için hızlı atanmış buton’dur. Denetim Masasına ulaşmanız için Ana Ekranın birinde hızlıca yukarıya doğru çekiniz. Ekranınız kilit iken Denetim Masasını kullanmak istemiyorsanız.

Denetim Masası Nasıl Açılır?

Ayarlar > Denetim Masası > Kilitli Ekrana Erişim Seçeneğini kapatmanız yeterli olacaktır. Bazı uygulamalarda el çabukluğu olan oyunlarda mesela yanlışlamaya denetim masasını açabilirsiniz. bunun için Kilitli Ekran erişimi ayarlarında sadece Uygulama içi erişim kısmını kapatabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın