Sponsorlu Bağlantılar

iphone’da telefon rehberinden kişileri hızlı şekilde silme

1.042 views
Sponsorlu Bağlantılar

İphone kullananlar için can sıkıntı konulardan biride telefon rehberinde kişileri toplu silme olayının olmayışıdır. Benimde başıma gelen bir olayda rehberde bir kişinin numarası üçer dörder kere olmasıydı . Bunu oturup günlerce tek tek silmek olmuştu. Sonradan mutlaka bunun bir yolu vardır dedim biraz uğraşma ile yolunu buldum.

İphone telefon rehberinden kişileri silmek için icloud.com adresini kullanarak bu işe halletmem oldu. Buradan telefon rehberini nasıl sileceğim?

icloud.com adresinden giriş yapıyoruz buradaki giriş için apple kimliğinizi ve şifreniz kullanabilirsiniz. tabi ki telefon rehberinizi icloud.com ile senkronize etmeniz gerekiyor.

icloud yedekleme

icloud giriş yaptıktan sonra karşınıza bu şekilde bir menü geliyor. Kişiler yazan yere girdiğinizde sizin telefon rehberiniz gelecektir.

iphone rehberden kişi silme

iphone rehberden kişileri topluca silmek için fare yardımı veya klavye aşağı yukarı tuşları ile sileceğiniz kişilerin üzerine geliyoruz. Seçtiğiniz kişileri silmek için Delete Tuşu veya Geri Tuşu ile üzerinde basmanız yeterli olacaktır. Böylece pratik olarak silme imkanınız olacaktır.

Yoksa telefonda kişi silmek için bulacaksınız veya tek tek silmek isterseniz üzerine geleceksiniz düzenle ve sil demek biraz zahmetli olacağı için bu söylediğim metot biraz daha kolaydır. Kolay yoldan iphone rehberini silebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

iphone rehber silme , iphone telefon rehberi silme , telefon rehberin toplu kişi silme , iphone toplu rehber silme , birden fazla rehber silme , iphone rehberi topluca nasıl silinir , toplu telefon numarası nasıl silinir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın