Sponsorlu Bağlantılar

İpad ve iphone oyun yedekleme

812 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda iphone ya da ipad’de oyun oynamayı sevenler için güzel bir haber vereceğiz. Bu konumuzda iphone oyun yedekleme, ipad oyunların yedeğini alma konusunda merak edilen sorulara cevaplar vereceğiz.

Apple cihazlardan iphone telefonda oyun meraklısınız ve oyunların bir backup yani yedeklemesini almak istiyorsunuz bunu ilk başta akıllara hemen iTunes bağlayarak bilgisayara yedeğini alabilirim diyebilirsiniz fakat bunun için oyun yedeği almak için farklı programlarda da yapılabileceğini söylemeden geçmeyelim.

Bu oyunların yedeği nasıl alınır? Bilgisayarda farklı terimlerle ismini verdiğimiz imaj almak, yedekleme, backup oluşturma ipad, iphone cihazlar için de aynen telefon için geçerlidir.

OYUNLARIN YEDEĞİNİ ALMA

Akıllı telefonda yüklü olan oyunların birer yedeğini almak için “https://www.copytrans.net/copytransapps/  adresi üzerinden programların ve dökümanların birer yedeğini bilgisayara sağlayabilirsiniz.

CopyTrans Apps adı verilen bu program ile İphone veya İpad de yüklü uygulamaları yedeklemek için bu alan üzerinden programı bilgisayara yükleyerek usb kablo yardımı ile bağlantı yaptıktan sonra cihazda yüklü uygulamaların yedeğini alabilirsiniz.

  • İstediğiniz uygulamanın üzerine gelerek sağ tuş ile üzerine gelerek “Back up” ile hangi alana yedekleyecekseniz seçiniz.
  • App ve Dokuments seçeneklerini işaretleyerek bir yedeğini alınız.
  • Bu yedekleme uzantısı IPA uzantılı olarak yedeğini alacaktır.
  • Tekrar geri yüklemek için install olarak geri yüklemesini yapabilirsiniz.

İphoneda yüklü oyunların yedeğini almak için bu yazılımı kullanarak diğer uygulamalarla birlikte yedeklemesini bilgisayara alabilirsiniz. Bu konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın yorumlar kısmından sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın