Sponsorlu Bağlantılar

iphone sim kilidini kaldırma

43.440 views
Sponsorlu Bağlantılar

Apple ürünlerinden iphone cihazını kullananlar için sim kilit kaldırma konusunda yeni başlayan kullanıcılar için sizlere destek vermeye çalışacağız.

Sim kart için oluşturulmuş sim kilidi açılışta 4 ( dört ) haneli olarak giriş yapılarak kullandığınız, güvenlik olarak kullanılan bir tedbirdir.

Telefon her açılışında “Sim kilitli” olarak karşınıza çıkmaktadır. Bunu her defasında şifre girerek kaldırabilirsiniz fakat bu her defasında can sıkacağı için eğer telefonun güvenliğini ikinci planda tutuyorsanız iphone sim kilidi kaldırmak için aşağıdaki adımları takip ederek cihazda bu özelliği kapatabilirsiniz.

İPHONE SİM KİLİDİ KALDIRMA

Aşağıda sizlere vereceğimiz adımlarla sim kilidi iptal etmek için adım adım bu işlemi gerçekleştireceğiz.

  • Ayarlar
  • Telefon
  • Sim Pin

Bu kısımdan telefonda kullanılacak olan sim pin aktif etme ve sim pin kapatma işlemlerini butonu kapatmak, açmak suretiyle yerine getirebilirsiniz.

Sim kilidi kaldırma için bu yöntemi seçerek ilerleyebilirsiniz. Fakat cihazın güvenliği için kapatmayı önermemekteyiz. Telefonun bir başkasının eline geçerek yabancı kişilerin bilgilerinize, verilerine ulaşmasını engelleyebilirsiniz.

Bu konumuzda sim kilidi nasıl iptal ederiz konusunda bilgiler aktarmaya çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın yorumlar kısmından veya soru & cevap sayfamızı kullanarak sorularınızı tarafımıza gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın