Sponsorlu Bağlantılar

İnternet’de Adınız ve Soyadınız Hangi Sitelerde Geziyor?

1.053 views
Sponsorlu Bağlantılar

Adınız ve Soyadınız yani siz , internet’de hangi yerde , hangi sitelerde geziyor veya bir başka deyişle Google’de adınızın geçtiği siteleri bulmak ister misiniz?

Ad ve Soyadınızı Google Nasıl Aranır? bununla ilgili küçük ipuçları vermeye çalışacağım. Aslında Bununla ilgili olarak Google bir özelliği kullanabilirsiniz. Google Alert ile yazdığınız anahtar kelimeler sayesinde siz yokken arkanızdan neler dönüyor hemen öğrene bilirsiniz.

Bu makalemde Google isminizi ve soyismizi nasıl aranır bununla ilgili olarak hemen konumuza geçelim.

google search arama

Ben kendi ismimden örnek vermek istiyorum. Adem Öcüt kelimesinin hangi sitelerde geçtiğini görmek için google arama yerine ” tırnak işaretlerini kullanarak yazıyoruz. “Adem ÖCÜT”  tırnak işaretini kullanmamızın nedeni sadece bu kelimeleri aramasını söylediğimiz içindir.

Bununla birlikte resimlerde aramak için Görseller Butonu kullanabiliriz böylece isminiz ile çakışan resimleri’de listemiş olacaksınız. İsminiz ile birlikte başka bir kelime kullanacaksanız örnek başka bir anahtar kelime , bununla birlikte + işareti ve diğer anahtar kelimeyi de tırnak işareti içine alabilirsiniz. Yukarıda örnek resimde olduğu gibi böylece isminizi internet üzerinde kim kullanmış hangi site üzerinde geçiyor hemen öğrenebilirsiniz.

Bununla birlikte ben isim dedim fakat bu başka kelimeler veya başka kişiler içimde kullanabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

Google Arama , Google Search , isim arama , soyisim arama , googlede isim arama nasıl yapılır , google de bir şey arama , google isim ve soyisim ile arama nasıl yapılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın