Sponsorlu Bağlantılar

İtunes “Windows Hatası 193” Nasıl Çözülür?

4.382 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda İtunes güncelleme hatası veya yeni bir itunes kurulumu yaparken verilen hatalardan dolayı benimde olduğu gibi sizde bu yazımı okuyorsanız muzdarip olmuşunuz demektir. İtunes Güncellemesi yaparken size hata vermiş olabilir ve güncelleme yapmamıştır , bununla birlikte bu güncelleme hatası ve arkasından İtunes kaldırıp tekrar yüklemekte yine bir hata ile karşılaşa bilirsiniz.

 

İtunes kurarken yükleme hatası veriyor “apple device support başlatılamadı” hatası ile karşılaşıyor ve yüklemeniz yarıda kalıyorsa hizmet bölümüne giriyoruz bunun için win + r tuşlara basıyoruz ve services.msc komutunu yazalım burada apple mobile device service üzerine geliyoruz.

apple mobile device hatası

 

Başlat Diyoruz burada bu hizmet başlamaz ise diğer adımlara geçeceğiz. Diğer adıma yapılması gereken ise eğer bundan bir netice alamaz tekrar İtunes kurulumuna geçelim , son adımda size hata verdiğinde Göz ardı et ediyorsunuz ve İtunes bilgisayara yüklüyoruz.

apple sistem hizmeti

“Apple Mobile Device Service” (Apple Mobile Device Service) hizmeti başlatırken hata oluştu. Sistem hizmetlerini başlatmak için yeterli ayrıcalığınızın olduğunu denetleyin.

İtunes çalıştırdığımızda size Windows error 193 hatası verecek ve İtunes dolasıyla açmayacaktır. Şimdi aşağıdaki adımları takip edelim.

itunes error 7

C:\Windows\System32 klasörü içine giriyoruz ve “msvcr100.dll” dosyayı masa üstüne taşıyoruz.

Bilgisayar > Denetim Masası > Program Ekle / Kaldır

apple uygulama desteği

 

Apple Uygulama Desteği (64 Bit ) – Apple Uygulama Desteği ( 32 Bit ) üzerine geliyoruz ve faremizin sağ tuşu ile Onar yapıyoruz bu dosyaları ikisini yapıyoruz ve bilgisayarımızı yeniden başlatalım.

Sorun Çözülmüş ise masaüstüne attığımız msvcr100.dll dosyasını silebiliriz.

Arama Tags & Etiket ;

itunes yükleme hatası , windows error 193 , itunes error 7 , itunes sorunu , itunes yükleniyor , apple mobil device başlatılamadı hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İtunes “Windows Hatası 193” Nasıl Çözülür? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın