Sponsorlu Bağlantılar

Chrome “Sınıf Kaydedilmemiş” Hatası

4.485 views
Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome Sınıf Kaydedilmemiş Sorunu tarayıcıyı açtığınızda bu sorun verebilir. Bu sorun Chrome son zamanlarda verdiği hatalardan birisidir.

Sınıf Kaydedilmemiş Çözümü ;

* Bu sorunu çözmek için değişik yollar vardır , bununla ilgili olarak ilk adım Chrome üzerine gelerek faremiz ile sağ klik yaparak Yönetici olarak çalıştırın bu şekilde sorunun çözülüp çözülmediğini bakınız.

* Google Chrome Tarayıcınızı kaldırın , daha sonra bilgisayarda kalan çöp kalıntıları ve kayıt defterini temizlemek için Ccleaner programı ile temizlik yapınız. Sonra tekrar Google Chrome yükleyerek deneyiniz.

* Diğer bir çözüm yolu regedit kayıtlarından sorunu çözmektir , bunun için Win + R tuşlarını birlikte basınız ve çalıştır penceresini açınız. buraya regedit.exe komutunu yazın ve aşağıdaki adımları izleyerek dosya yolunu bulunuz.

“HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Classes \ ChromeHTML \ shell \ open \ command \ DelegateExecute”

Adımlarını takip ederek bu dizin sonundaki dosyaları silmeyi deneyiniz.

Arama Tags & Etiket;

Chrome Sınıf kaydedilmemiş sorunu , Sınıf kaydedilmemiş hatası , Sınıf kaydedilmemiş çözüm , Sınıf kaydedilmemiş  chrome , Sınıf kaydedilmemiş nasıl çözülür

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Chrome “Sınıf Kaydedilmemiş” Hatası (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın