Sponsorlu Bağlantılar

Chrome “Sınıf Kaydedilmemiş” Hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome Sınıf Kaydedilmemiş Sorunu tarayıcıyı açtığınızda bu sorun verebilir. Bu sorun Chrome son zamanlarda verdiği hatalardan birisidir.

Sınıf Kaydedilmemiş Çözümü ;

* Bu sorunu çözmek için değişik yollar vardır , bununla ilgili olarak ilk adım Chrome üzerine gelerek faremiz ile sağ klik yaparak Yönetici olarak çalıştırın bu şekilde sorunun çözülüp çözülmediğini bakınız.

* Google Chrome Tarayıcınızı kaldırın , daha sonra bilgisayarda kalan çöp kalıntıları ve kayıt defterini temizlemek için Ccleaner programı ile temizlik yapınız. Sonra tekrar Google Chrome yükleyerek deneyiniz.

* Diğer bir çözüm yolu regedit kayıtlarından sorunu çözmektir , bunun için Win + R tuşlarını birlikte basınız ve çalıştır penceresini açınız. buraya regedit.exe komutunu yazın ve aşağıdaki adımları izleyerek dosya yolunu bulunuz.

“HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Classes \ ChromeHTML \ shell \ open \ command \ DelegateExecute”

Adımlarını takip ederek bu dizin sonundaki dosyaları silmeyi deneyiniz.

Arama Tags & Etiket;

Chrome Sınıf kaydedilmemiş sorunu , Sınıf kaydedilmemiş hatası , Sınıf kaydedilmemiş çözüm , Sınıf kaydedilmemiş  chrome , Sınıf kaydedilmemiş nasıl çözülür

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Chrome “Sınıf Kaydedilmemiş” Hatası (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın