Sponsorlu Bağlantılar

“Hoş Geldiniz” Yazısından Sonra Masaüstü Gelmiyor..!

931 views
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7  işletim sistemi kullanıyorum , bilgisayarımı açtık dan sonra Hoş Geldiniz yazısı geliyor fakat ondan sonra Masaüstü – Desktop gelmiyor yani açılmıyor . Daha Bilgisayarım mavi ekran ( bluescreen ) hatası veriyor bunu nasıl çözebilirim .

Windows 7 , Windows 10  işletim sistemlerinde masaüstü açılmıyor ise bununla ilgili olarak sıkıntı bilgisayara bulaşan virüslerden kaynaklı olarak masaüstü gösterilmemektedir. Bunun için iki farklı yol izleyebiliriz ilk önce bilgisayarda masaüstü görünmüyor ise Ctrl + Shift + Esc tuşları ile Windows Görev Yönetici penceresini açarak buraya “Yeni Görev” Çalıştır penceresine explorer.exe komutunu yazarak masaüstü’nü açmaya çalışınız.

Eğer Görev Yönetici açmıyor ise Bilgisayarınıza bulaşan virüsü temizlemek olacaktır. Bunun için Boot Cd yardımı ile virüsü temizleyeceğiz.

http://www.hirensbootcd.org/” sitesi üzerinden indireceğiniz , hiren boot iso dosyasını cd yazdırın ve bilgisayarınızı bu cd üzerinden boot ederek ComboFix ile taratın muhtemelen bilgisayarınıza bulaşan virüs kaynaklı olacağı için temizleme ile Windows işletim sistemi normal haline dönecektir.

Arama Tags & Etiket ;

masaüstü açılmıyor hatası , masaüstü açılmıyor sorunu , masaüstü gelmiyor , masaüstü sorunu , masaüstü neden gelmiyor , masaüstü siyah ekran geliyor , masaüstü sorunsalı , masaüstü gelmiyor çözüm , masaüstü açılmıyor çözüm ,masaüstü takılıyor açılmıyor , masaüstü takılıyor sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın