Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} could not connect to database Hatası

799 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tarayıcı savaşlarında başı ilk sırada önde götüren Google Chrome , son zamanlarda sıklıkla hatalar vermektedir , bu hatalardan biride tarayıcıya giriş yaptığınızda could not connect todatabase sorunudur. Bu sorun bizim taraf dan mı yoksa karşı taraftan mı olduğuna şu şekilde karar verebiliriz.

could not connect to database hatası aslında bizim google chrome tarayıcıdan kaynaklı değildir. Bu sorun girmeye çalıştığınız web sitenin database veya sql serverleri ile ilgilidir.

ziyaret ettiğiniz sitenin database veri tabanı hizmet vermiyor ise could not connect to database error vermektedir. bunun için başka bir tarayıcıda aynı siteyi tekrar açmaya çalışınız eğer aynı sorun yine tekrarlıyor ise sitenin veri tabanında sıkıntı yaşanmaktadır.

Eğer kendi siteniz ise , sql ve database verilerin tutulduğu host sağlayıcılar ile irtibata geçiniz ve sorunu bildiriniz . Böylece teknik destek alarak database sorunun çözüm sağlamış olacaksınız.

Arama Tags & Etiket ;

could not connect to database chrome , could not connect to database çözüm , could not connect to database windows 10 , could not connect to database windows 7

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın