Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram’da takipçileri B ve MN harfi ne demek

38.141 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, daha önceki konularımız da instagramda k harfi ne demek, m harfi demek bunları sizlere anlatmaya çalışmıştık.

Bu konumuzda ise yine instagram mn harfi ne demek bununla ilgili olarak merak eden kullanıcılara bilgiler vermeye çalışacağız. Yüksek takipçiye sahip instagram profilinde dikkatini çekmiştir, bazı kullanıcılarda 209B bazılarında 143MN gibi rakamların yanındaki harf sembolleri görmüşünüzdür. Bu B ve MN harfleri neyi ifade etmektedir?

İNSTAGRAM DA B NE DEMEK

Diğer makalemiz de instagramda k harfi ne demek konusundan sonra instagram da b harfi ne demek bundan bahsetmek gerekirse B harfi “BİN” kelimesinin ilk harfini ifade eder bunun anlamı da 209.000 yani iki yüz doksan bin 209B şeklinde kısaltma şeklinde instagram tarafından kullanılmaktadır.

İnstagram kullanıcısında profilinde gösterilen B harfi takipçi sayısının binler olarak kullanılmaktadır. Birde diğer MN harfi neyi temsil etmektedir. 1B 1000 kişiyi temsil etmektedir.

İNSTAGRAM DA MN NEYİ İFADE EDER

Takipçi sayısı oldukça fazla olan tanınmış kişi profillerin de takipçi sayısı yanında MN harf ifadesini görmüşünüzdür. MN ifadesi ne demek bunu sizlere açıklamak gerekirse MN = Milyon olarak yansımaktadır.

Tanınmış ünlü kişiler, mavi onay işareti almış kişilerde takipçi rakamları ifade etmek için harflerle temsil edilmektedir. Bu ifadeler genelde Yabancı kullanıcılarda gösterilmektedir. Türk takipçiler de bunlar K, M olarak da gösterilmektedir.

Bu konu anlatımında instagram b harfi ne demek, instagram mn harfi nedir gibi profiller’de ifadeler neyi temsil etmektedir bunu anlatmaya çalıştık. Bununla alakalı olarak sorularınız için yorumlar kısmından sayfamıza yorumlar kısmından sorularını gönderebilirsiniz.

İLGİLİ ARAMALAR

instagram mn ne demek , instagram b ne anlama gelir , instagram b harfi , takipçi mn harfi ne anlama gelir , instagram’da b harfi nedir , instagram mn nedir , takipçi mn harfi , b harfi ne anlama gelir , mn harfi ne anlama gelir

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın