Sponsorlu Bağlantılar

iphone uygulamalarında bildirim işareti kaldırma

691 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda iphone telefonlarda yüklü uygulamalarda yeni gelen mesajlar, ya da bildirim işaretlerini kaldırma konusunda sizler için bu makalemizi ele aldık.

Benimde kullandığım iphone cihazlarda bazı kullanmadığım uygulamalarda yeni gelen bildirimleri okumadığım için devamlı bildirim işaretleri görünmektedir. Sizde bu konuda rahatsız oluyor ve uygulama bildirim işaretlerini kaldırmak istiyorsanız bu yazımız tam size göre olacaktır.

Uygulamada rakam olarak her gelen bildirimde artan bu rakam, sayı bildirimleri devre dışı bırakmak için aşağıdaki adımları takip ederek bildirimleri sonlandırabilirsiniz.

İPHONE UYGULAMA BİLDİRİMLERİNİ DEVRE DIŞI BIRAKMA

  • Ayarlar
  • Bildirimler
  • Bildirimlerini kapatacağınız uygulamaya giriniz.
  • Uygulama simgesinde göster ( bu ayarı kapatın )

Sık sık gelen bildirimlerden be uygulama işaretlerinden rahatsız olduysanız yukarıda adımlarla uygulama simgesindeki bildirim işaretlerini kapatmak suretiyle işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bunun dışında bu bildirim ayarlarından kilitli ekran veya normal bildirimlerinin tümünü kapatabilirsiniz.

İphone uygulama bildirimlerini almak istemiyorsanız o zaman yine aynı adımları takip ederek bildirimler kısmından “bildirimlere izin ver” kısmından kapatmak suretiyle ayarları kapatarak bildirimlerin gelmesini engellemiş olursunuz.

Bu konumuzda bildirim ayarlarının nasıl kapatılacağı, devre dışı bırakılacağı konusunda sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalıştık.

Bu konuyla alakalı olarak sorularınızı hemen sayfamızın altında yorumlar kısmından diğer sorunlarınız için soru & cevap sayfamızdan bizlere iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın