Sponsorlu Bağlantılar

instagramda karşılıklı canlı yayın nasıl yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, sevgili ademocut.com takipçileri bu konumuzda instagram da karşılıklı canlı yayın yapma konusunda yeni başlayanlar için bilgiler vermeye çalışacağız.

Daha önceki konularımızda instagram nasıl kullanılır konulu makalemizin üzerinden aylar geçti bu zaman zarfında onlarca instagrama güncelleme geldi bunun üzerine birçok yeni özellikler gelerek bu konumuz biraz geride kalmıştır.

Bu yeni gelen özelliklerden biride instagramda karşılıklı canlı yayın nasıl yapılır konusunda sizlere ayrıntılı olarak bilgi vermeye çalışacağız. Önceden sadece canlı yayın yapılabiliyordu şimdi ise instagram canlı yayın da birine davet göndererek canlı yayına katılabiliyorsunuz ilerleyen konumuzda bunlar sizlere açıklamaya devam edeceğiz.

İNSTAGRAMDA KARŞILIKLI CANLI YAYIN

İnstagramda ikili canlı yayın özelliği ile bu işi daha eğlenceli bir hale dönüştürmek bununla birlikte her iki tarafında takipçilerinin izlemesi canlı yayını izleyenlerin sayısını artırmaktadır.

İnstagramda canlı yayına katılımcı almak için mutlaka diğer kullanıcının bu canlı yayına girip izlemesi gerekmektedir. Karşılıklı canlı yayına bağlanmak için her iki taraftan birinin canlı yayını başlatması ve diğer kişinin de bu canlı yayına bağlanması ve canlı yayın için davet etmek gerekecektir.

İNSTAGRAM İKİLİ CANLI YAYIN BAŞLATMA

Canlı yayını başlattığınız da sizi izlemeye giren takipçileriniz ekranın altında görünmeye başlamaktadır. Hangi kullanıcıyı canlı yayına davet etmek istiyorsanız o kişinin üzerine gelerek canlı yayına davet etmek için butona basabilirsiniz.

İnstagramda canlı yayına girmek için bağlandığınız da “admocut’in canlı videosuna katılmak için bir istek gönder” yazısı geldiğiniz de “İSTEK GÖNDER” Butona basıyorsunuz eğer karşı taraf kabul ederse canlı yayına bundan sonra ikili olarak devam edebilirsiniz.

Eğer siz canlı yayına birini davet edecekseniz o zaman sizin canlı yayına giren, bağlanan instagram kullanıcısını davet etmek için panelin alt kısmında

Sizin yapmış olduğunuz canlı yayında resimdeki emoji kullanarak canlı yayın sırasında aktif olan bağlanan kişiler görünecektir.

Buraya bastığınız da karşınıza canlı yayına bağlı olan kişiler listelenecek buradan istediğiniz bir instagram kullanıcısını ikili canlı yayın için bağlanmaya davet edebilirsiniz.

İnstagram canlı yayına davet etme listede birini seçerek davet edebilirsiniz. Canlı yayına nasıl davet edilir konusunda sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize bu konuyla alakalı sorularınızı gönderebilirsiniz.

Diğer sormak istediğiniz sorular için instagram sorunları için sayfamızı kullanarak sorularını tarafımıza iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın