Sponsorlu Bağlantılar

instagramda silinen hesap geri nasıl alınır?

12.036 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda silinmiş instagram hesabı nasıl geri alınır? geri alınması mümkün mü? bunlar ile ilgili bildiklerimiz dahilinde paylaşım yapmaya çalışacağız. Instagramda topluluk kurallarını çiğnenmiş ise, topluluk kurallarına, gizlilik kurallarına uyulmadı ise hesabınızı siliyor. Bunun dışında instagram limit kuralları‘na uyulmadığında hesabınızı geçici olarak banlıyorlar eğer bu devam eder buna ısrar ederseniz hesabınızın silinmesine kadar gitmektedir. “https://help.instagram.com/477434105621119” adresi üzerinden gizlilik kurallarını inceleyebilirsiniz. 

instagramda silinen hesabı geri alma mümkün müdür? Bununla ilgili eğer hesabınızın yanlışla silindiğini düşünüyorsanız buna itiraz etme hakkınız mutlaka vardır. Bunun için farklı iki adım ile itiraz edebilirsiniz. Eğer yanlışla hesabınız silindi ve siz geri kurtarmak, geri almak istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulamanız gerekecektir.

silinen instagram hesabı nasıl geri alınır?

  • ilk adım instagram mobil uygulaması üzerinden giriş yaparak silinen hesabınıza ait kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapacaksınız ardından sizi hesaba itiraz için bir pencere karşılayacak bu pencereyi takip ederek hesabınızla ilgili itiraz ediniz.
  • silinen instagram hesabı geri getirme ikinci adım, “www.instagram.com” adresi üzerinden bir itiraz forum doldurunuz. Bunun için itiraz forumu doldurmak için yapılacak işlem şu adresten “https://help.instagram.com/contact/1652567838289083” uygun adımları takip ediniz.
  • Takip edeceğiniz adımlara gelince şu şekilde ilerleyin.

  1. Hayır
  2. Nüfus Cüzdanında geçen Adınız ve Soyadınız , instagram kullanıcı adınız, e-posta adresiniz, yaşadığınız ülkeyi giriniz.

Bu adımları doğru girdikten sonra silinen instagram hesabı kurtarma işlemi için itiraz etmiş olacaksınız. Bundan sonra sizin yapmanız tek şey sabredip beklemek olacaktır. Girmiş olduğunuz mail adresinize The Instagram Team ‘dan size mail gelecektir. Burada olumlu veya olumsuz bir mail gelecektir. Bu adımlardan sonra eğer yanlışlıkla kapatılan bir hesabınız varsa bu instagram hesabı size geri iade edeceklerdir. Ayrıca bu formu giriş sorunu yaşıyorsanız, giriş sıkıntısında bu formu doldurabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

instagram hesabı geri alma formu, instagram hesap kurtarma linki, instagram silinen hesabı geri getirme, instagram hesabını geri almak istiyorum, silinen instagram hesabını kurtarma, instagram silinen hesabı geri açma, instagram hesabı geri alma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagramda silinen hesap geri nasıl alınır? (6 Yorum)

Yorum Yaz

  1. bu adımı bir kaç defa tekrarladım ve gelen maili fotoğrafla cevapladım. on gün anca oldu hesabım kapanalı ama şimdi giriş yapmayı denediğimde kural ihlalleri nedeniyle kapatılmıştır hesabınız falan diyor.

    • Merhabalar, saten instagram da silinn hesapları geri vermenin zor olduğunu söylemektedir. Geçmiş olsun

  2. arkadaşlar linkteki sayfaya açtınızda sayfanın en aşasında dili değiştirin deutz yani almanca yapın formun sonunda ülkenizi de deutschland girin kesin açıyorlar instagram türkiye ilgilenmiyor ben bu şekilde yaptım açtılar

  3. Merhaba ben de adımları yerine getirdim beni yardım merkezine yönlendiren link attılar fakat burda ne gibi bir yol izleyeceğimi bilemiyorum yani bundan sonrasını nasıl halledebilirim yada tekrar mı fotoğraf çekip mail atmam mı gerekiyor :/

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın