Sponsorlu Bağlantılar

instagram sayfam keşfet’de görünmüyor?

6.614 views
Sponsorlu Bağlantılar

instagram video ve fotoğrafların en yaygın olarak paylaşıldığı trend uygulamalardan biridir, eğer bu uygulamayı doğru ve zamanlı bir şekilde kullandığınız da takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Sizi takip edecek kullanıcıları bulmak için de instagram keşfet özelliği tam size göredir, instagram keşfet özelliği ile tanımadığınız kişiler sizi kolaylık hazırladığınız, paylaştığınız görsel içerikler sayesinde rahatlıkla bulabilir ve takipçi sayınızı artırabilirsiniz.

Instagram keşfet özelliği şuan çalışma mantığı ilgi duyduğunuz, beğendiğiniz video yada resimlere göre çıkmaktadır, daha önce yüksek hesapların ön plana çıktığı bu alanda küçük hesapların çıkması neredeyse imkansızdır. instagram keşfet özelliğini kimler kullanabilir? keşfet bölümünde nasıl çıkabiliriz? Bununla ilgili diğer yazdığımız konuları inceleyebilirsiniz. Şimdi sizlerden gelen sorulardan biri de keşfet bölümünde sayfam görünmüyor, sayfam çıkmıyor gibi sorunlardır.

Keşfet Özelliğinde sayfam neden çıkmıyor?

Eğer sizin sayfanız yüksek takipçisi olan bir hesap ise ve keşfet bölümünde çıkmıyorsa bununla ilgi şunları söyleyebiliriz. Keşfet bölümü artık tamamen ilgi alanına odaklı çalıştığı için bazen sorunlar yaşanabilmektedir.

  • ilgi odaklı olması nedeniyle diğer sayfaların gösterim yoğunluğu ve beğeni bazla olabileceği
  • Sayfanızda otomatik beğeni, otomatik takipçi botu kullanıyorsanız
  • Son zamanlarda hesabınız ile ilgili askıya alınma, geçici banlama sorunları yaşadıysanız instagram keşfete düşmeyebilir.
  • instagram sayfanız keşfette çıkmıyorsa üçüncü parti uygulamalar ile sayfa beğenisi, kullanıcı artırmak için program kullanıyorsanız bunları bir an önce son vermeniz gerekecektir.
  • instagram limitleri kurallarına uyunuz. Tamamen instagram da kurallara uyunuz ve organik davranın.
  • instagramda kullanıcı sayısının ve beğenin düşmesi kurallara uymadığınız için yaşanabilir, kullanıcı düşmesi sayfanın popiletisesi bu nedenle düşeceği için sayfanız keşfete düşmeyebilir. 

Yukarıda verdiğimiz bazı ipuçları nedeniyle instagram keşfet özelliğini kullanamaya bilirsiniz. Bunun için instagram da hile programları asla kullanmayınız devamlı aktif olunuz, görselleri video & fotoğrafları kullanıcıların tepki verdiği saatlere göre paylaşım yapınız. Daha önceden hazırladığım konu içinde instagramda nasıl popüler olunur? konusunu incelemenizi tavsiye ederim. Keşfet instagramda sık kullanılan kişiye tasarlandığını unutmayınız.

Arama Tags & Etiket;

keşfete çıkmıyor, keşfete çıkmıyor, keşfette görünmüyor, keşfet özelliğinde görünmüyor, instagram sayfası keşfette çıkmıyor, instagram sayfam keşfete düşmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram sayfam keşfet’de görünmüyor? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Merhabalar, 2015 yılından beri instagram örgü üzerine satış sayfam var. İlk senelerde her zaman takipçim gelirdi ve beğenilerimde iyi olurdu. Ama bir kaç senedir ne takipçim artıyor nede beğenileri. Yazınızdw takipçi programlarının, ve birden fazla beğenme arkadaş ekleme gibi şeyler yüzünden instagram sizi kara listeye alır yazmışsınz. Ben Bi kaç kez bu şekil yaptım. Sanırım o yüzden instagram I’m bu şekil. Acaba bu durum düzelir mi yoksa yeni bir sayfaya mı geçmem gerekir. Bu konuda fikriniz bivarmıdır?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın