Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram’da engellendiğimi nasıl anlarım

1.090 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram hesabınız şüphe ettiğiniz bir instagram kullanıcısı tarafından engellendi mi, engellendiyse nasıl anlaşılır Bununla alakalı olarak siz değerli takipçilerimize bununla alakalı olarak bilgiler vermeye çalışacağız.

Bu konu sıkça sorulan sorulardan biri olarak sayfamıza sıklıkla gelmektedir. ENGELLENDİM Mİ? Bu soru kafalarda hep soru işareti olarak hep kalmıştır.

Önceden takip ettiğiniz birisi veya takip isteği attığınız birisi sizi engelledi mi Bununla ilgili olarak sizlere ipuçları vermeye çalışacağız.

instagramda engellendiğimi nasıl anlarım program kullanmadan bunu kolaylıkla anlayabilirsiniz bunun için size aşağıda vereceğimiz ipuçları kolaylıkla arayabilirsiniz. instagramda engelleme var mı bunu sizde kolaylıkla bulabilirsiniz.

İNSTAGRAMDA ENGELLE MİYİM?

İnstagramda bir kullanıcı tarafından engellenip engellenmediğini öğrenme anlamın ipucu, yöntemini şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Kullanıcıya bir istek gönderdiyseniz ve bu hesaptan şüphelendiğiniz kabul etmedi diye instagram arama motoru kullanarak ismini aratınız.
 • Arama motorunda kullanıcı adı ya da ad ve soyad ile aratıldığında aramalarda çıkmıyorsa engelli olma ihtimali vardır.
 • Fakat bu kişi instagram hesabını geçici kapatma işlemini veya hesap silme işlemini gerçekleştirmiş olabilir.
 • Bunu anlamak için bir başka instagram hesabından kullanıcıyı kontrol ediniz.
 • Engellendiğini düşündüğünüz hesaptan kişinin profilini görüntülediniz ve “Görüntülenecek içerik yok” yazıyorsa o zaman instagram kullanıcısı maalesef sizi engellemiştir.
 • instagram engellendiğimi nasıl anlarım konusunda diğer bu ipucu bu kişiye istek atamazsınız “takip et” butonuna bastıkta bu geri atacaktır.
 • Daha önceden dm attıysanız bu dm mesajlar kaybolacaktır. Görünmeyecektir

İnstagram da engellendiğiniz mi, engeliyim mi bununla alakalı olarak diğer kullanıcılardan gelen sorulardan birkaç alıntı yaparak buna daha iyi örnek vereceğimizi sanarak bunları şu şekilde söyleyebiliriz.

İNSTAGRAM DA ENGELLENDİM Mİ ALAKALI SORULAR

 • Bir kullanıcının profilindeki paylaşılan fotoğraf ve videoları bir başka instagram hesabında görürken kendi hesabımızda göremiyoruz.
 • Daha önce resimlerimi beğenen kişi şuan beğeni listesinde çıkmıyor.
 • Birisi beni engelledi sanırım önceden arama motorunda çıkıyordu şimdi arama motorunda bulamıyoruz.
 • Aradığım kişi bazen çıkıyor, bazen aramalarda çıkmıyor acaba engelleyip tekrar engelli kaldırıyor mu.

İNSTAGRAMDA ENGEL NASIL KALDIRILIR

Yukarıda instagramda engelli miyim? Soruları sayfamıza gönderilen sorulardan birkaç örnektir. Engellendim mi sizin de kafanızda sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından veya soru & cevap sayfamızı sizde kullanarak sorularını gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın