Sponsorlu Bağlantılar

instagram’da engelli kullanıcının engelli nasıl kaldırılır?

4.389 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sizlerden sıklıkla gelen sorulardan biride engelli kişinin nasıl engelli kaldırılır? engellendiğiniz kişiyi bazen bulamıyor olabilirsiniz, veya yanlışla engellenen kişiyi tekrar eklemek isteyebilirsiniz, bu durumda tekrar kişiyi ekleme isteğinizde ilk önce bu kişiyi tekrar listeye ekleyebilmek için aramalarda bulmak gerekir.

Kişi Aramalarında engelli kişi görünmeyecektir, Profil > Ayarlar > Engellenen Kullanıcılar bu ayarları takip ederek engellediğiniz kullanıcıları bu alandan görebilirsiniz. Peki bu kullanıcının engelli nasıl kaldırılır? 

engelli kullanıcı için arama yerine kullanıcı adı ile arama yaptığınızda bu kişi aramalarda görünecektir, bu kişi tekrar buradan profili üzerinden kişi engellini kaldırabilirsiniz. Fakat bazen arama sonuçlarında görünmeyebilir, bunun için şu adımları denebilirsiniz Profil > Ayarlar >Arama Geçmişi Sil”  bu ayarlardan İnstagram arama kayıtlarını siliniz ve engelli kullanıcıyı tekrar aramalar’dan kullanıcı adıyla arayın, eğer bunda da başarısız olursanız geçmişi sildikten sonra uygulamadan çıkış yapınız ve tekrar giriş yaparak tekrar deneyiniz.

Arama Tags & Etiket;

engelli kişinin engelli kaldırma, instagram kullanıcı engeli nasıl kaldırılır, kullanıcı engelleme, engelli kullanıcı instagram

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram’da engelli kullanıcının engelli nasıl kaldırılır? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Çok teşekkürler, kaç gündür çözemediğim sorunu arama geçmişinin silinmesi öneriniz sayesinde çözebildim.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın