Sponsorlu Bağlantılar

instagram profil görüntüleme araçları

3.506 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram profil görüntüleme araçlarından sizlere bahsetmek istiyoruz. Bir kişinin profili görüntülenebilir mi? Bununla alakalı olarak nasıl programlar kullanılır bununla alakalı olarak sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Gizli profile sahip instagram kullanıcılarının profiline bakılabilir mi? Bunun için daha önceli konularımızda instagram profil resmini büyütme konulu yazımızı okumuşsunuzdur. Burada instagram profil fotoğrafını büyülterek kullanıcının profil resmini büyük bir şekilde bakabilirsiniz.

GİZLİ İNSTAGRAM HESAP GÖRÜNTÜLEME

Fakat eğer gizli bir profil hesabını normal de paylaşımlarını göremezsiniz sadece profil resmini görüntüleyebilirsiniz.

Hesabı gizli olarak kullanıcılar için profil resmini büyültmek için “http://wizblogger.com/instadp/ adresi üzerinden giriş yaparak kullanıcı adını yazmanız yetecektir.

Bu sayfada instagram kullanıcı adı yazarak gizli profil resmini rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz. Fakat dediğimiz gibi diğer sitelerde vaat edilen gizli hesapların paylaşımlarını göremezsiniz.

Bu mümkün değildir, çünkü instagram bu işi sıkı tutmaktadır. Sürekli güvenlik güncellemeleri ile açıklar kapatılmaktadır.

İnstagram profil görüntüleme aracı olarak “instagram viewer profile” tarzı programlara itibar etmeyiniz. Daha önceden çalışıp çalışmadığını bilmiyorum fakat artı gizli profili görüntüleyemezsiniz. Bunun için sadece sahte bir hesap açarak stalk yapabilirsiniz.

İLGİLİ ARAMALAR

  • instagram gizli profil görme
  • gizli instagram hesabı görme
  • instagram gizli hesap görme
  • instagram profil görüntüleme araçları
Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın